Amouranth čelí kritice za svůj nový segment 1
Autor: twitter.com/Amouranth Amouranth čelí kritice za svůj nový segment 1

Streamer se drsně opřel do slavné Amouranth. Jaké její nové video ho tolik znechutilo?

rd. Publikováno: 20.01.2023
Streamerka Amouranth čelí kritice ze strany jednoho ze svých kolegů.

reklama

Královna Twitche, slavná Amouranth, přislíbila po odchodu od svého manžela jisté změny ve svém obsahu. Svůj čas tak v posledních měsících věnuje více hrám nebo jiným aktivitám, které se jí líbí a nejsou nutně největším zdrojem příjmů. Vzhledem k tomu, že peněz z lukrativního OnlyFans (kterého se nevzdala) má ale stále dost, není to pro streamerku zase až takový problém.

Teď ale populární streamerka začala do svého obsahu začleňovat také segment, jenž je vyhrazený na projíždění fotek ostatních streamerů a následné vyjadřování názoru, jestli by s daným streamerem spala, nebo ne. A byť to mnozí (zejména ti, kteří dostali palec nahoru) berou s úsměvem, a někdy dokonce nadšením, jiní za to Amouranth nemilosrdně kritizují.

Mezi nimi je i španělský streamer AuronPlay, který teď reagoval na zprávu, že jeho kolegové ze série Squid Craft Games pozvali slavnou Amouranth do druhého kola oblíbené hry. V té známí streameři a hráči Minecraftu plní výzvy podobné těm ze seriálu Hra na oliheň – akorát v kulisách hry Minecraft. AuronPlay pak pro tamější web zaměřený na dění na Twitchi uvedl, že ho rozhodnutí znechutilo. Obsah Amouranth mu přijde špatný, amorální, nepříjemný a vůbec s ním nesouhlasí.

 

Na to už mezitím ale zareagovala i samotná Amouranth, která jeho řeči označila za „gatekeeping“ (=snaha držet ženy od aktivit, které jsou na druhé straně mezi muži zcela běžné) a že jednoho dne tyto nářky budou všem k smíchu.

Americký fotbalista seknul s kariérou a začal vyměňovat karetní Pokémony 1

Hvězda amerického fotbalu ukončila kariéru a začala vyměňovat kartičky s Pokémony. Kolik si dnes vydělává?

reklama