Oblíbená youtuberka a provokatérka, která nejde pro cynickou hlášku daleko. Je známá svým osobitým humorem a natáčením vtipných videí.
nejnovější video kanálu
SweetieMarket

Sweetie Market, vlastním jménem Markéta Vašířová, je známou českou youtuberkou, jež se zaměřuje zejména na dívčí publikum. Svůj první youtuberský kanál Markéta Vašířová založila v roce 2013, ten ovšem nezaznamenal příliš velký úspěch. Do youtuberské rybníčka se proto zapsala zejména tím, že byla dlouho přítelkyní slavného českého youtubera Denisa Kubíka z kanálu DenisTV. Také díky němu si v roce 2016 založila svůj daleko úspěšnější kanál Sweetie Market. Na něm má v roce 2018 přes 110 tisíc odběratelů.

Její velká láska s Denisem ale nakonec skončila krachem. Pár se rozešel a slavný youtuber po více než roce od jejich rozchodu nazpíval na svou bývalku disstrack s názvem Zlatokop. Markéta si ovšem jeho slova o nevěře a její lásce k alkoholu nenechala líbit a brzy poté nazpívala drsnou odpověď s názvem Zlatokop(ka). I bez něj se ovšem stala Markéta dosti úspěšnou youtuberkou. Kamarádí se i s ostatními youtubery, např. s Carrie Kirsten.

Rozbalit text Sbalit text

reklama