Youtubeři

13. července 2018 13:32

redakce Prima Lajk

GALERIE: Drsná zpověď přítelkyně DeniseTV! Vážně slavný youtuber fetuje a mlátil svou bývalku?

Konflikt mezi bývalým youtuberským párem se stále vyostřuje. Co si o situaci myslí Denisova přítelkyně Denča?

Tak to vypadá, že youtuberská válka mezi Denisem Kubíkem z kanálu DenisTV a jeho bývalkou Sweetie Market asi jen tak neskončí. Nejdříve známý youtuber ve své písni Zlatokop rappoval o tom, jak ho jeho ex podváděla a míchala alkohol s prášky. O pár dnů později však přišla Markéta se svým ještě daleko drsnějším a sprostším songem, v němž zpívá o tom, jak ji Denis mlátil, bral drogy či jak sex s ním stál za nic. Jejich fanoušci se rozdělili na dva tábory a nikdo moc nevěděl, komu má věřit. Nyní se k celé aférce na svém Instagramu vyjádřila také youtuberova přítelkyně Denny Poláková.

Žádné šokující prohlášení o Denisovi ovšem rozhodně nečekejte. Denny totiž stojí plně za svým přítelem a tvrdí, že řeči o drogách či mlácení jsou naprosté lži. Markétu naopak považuje za dívku na drogách, co je navíc “věčně v lihu“ a svým chování youtubera i jeho okolí otravuje údajně už hodně dlouho. A navíc přidala také obvinění z toho, že Markéta podvádí svého současného přítele.

Denny prostě nenechala na Markétě nit suchou a jasně dala najevo, kde je podle ní pravda. A fanoušci jsou zase o něco zmatenější. Většina lidí si ovšem stejně říká, zda mají youtubeři zapotřebí vytahovat na sebe více než po roce tolik špíny a nadávek. Uvidíme, jak dlouho jim to ještě vydrží.


Přečtěte si také