Denisa za ním opravdu stojí.
Autor: Instagram.com/Denny_Polakova Denisa za ním opravdu stojí.

GALERIE: Drsná zpověď přítelkyně DeniseTV! Vážně slavný youtuber fetuje a mlátil svou bývalku?

Publikováno: 13.07.2018
Konflikt mezi bývalým youtuberským párem se stále vyostřuje. Co si o situaci myslí Denisova přítelkyně Denča?
Denis Kubík aka Earth
Earth
Denis Bennett, dříve Kubík, je bývalým youtuberem z kanálu DenisTV, který ovšem v roce 2018 s... Přečíst celé

reklama

Tak to vypadá, že youtuberská válka mezi Denisem Kubíkem z kanálu DenisTV a jeho bývalkou Sweetie Market asi jen tak neskončí. Nejdříve známý youtuber ve své písni Zlatokop rappoval o tom, jak ho jeho ex podváděla a míchala alkohol s prášky. O pár dnů později však přišla Markéta se svým ještě daleko drsnějším a sprostším songem, v němž zpívá o tom, jak ji Denis mlátil, bral drogy či jak sex s ním stál za nic. Jejich fanoušci se rozdělili na dva tábory a nikdo moc nevěděl, komu má věřit. Nyní se k celé aférce na svém Instagramu vyjádřila také youtuberova přítelkyně Denny Poláková.

Žádné šokující prohlášení o Denisovi ovšem rozhodně nečekejte. Denny totiž stojí plně za svým přítelem a tvrdí, že řeči o drogách či mlácení jsou naprosté lži. Markétu naopak považuje za dívku na drogách, co je navíc “věčně v lihu“ a svým chování youtubera i jeho okolí otravuje údajně už hodně dlouho. A navíc přidala také obvinění z toho, že Markéta podvádí svého současného přítele.

Denny prostě nenechala na Markétě nit suchou a jasně dala najevo, kde je podle ní pravda. A fanoušci jsou zase o něco zmatenější. Většina lidí si ovšem stejně říká, zda mají youtubeři zapotřebí vytahovat na sebe více než po roce tolik špíny a nadávek. Uvidíme, jak dlouho jim to ještě vydrží.

Reakce Sweetie Market na DenisTV. 1

VIDEO: Bývalka DenisTV drsně reaguje na jeho sprostý song! Slavný youtuber ji prý mlátil a bere drogy!

DenisTV - Song Zlatokop 1

VIDEO: Slavný youtuber v novém songu brutálně útočí na svou bývalku! Je prý zlatokopka, která ho podváděla a míchala prášky s alkoholem!

reklama