návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Taryho manželka natočila první video po porodu. Skončí Stáňa kvůli dítěti s YouTubem?

Poté, co přivítali Tary se Stáňou miminko na svět, nenatočila novopečená maminka žádná video. Až teď se rozhodla vysvětlit, jak to bude s její YouTube kariérou dál.
Vydáno: 23.12.2019
Tary a Stáňa
Autor: YouTube.com/Stáňa Tary a Stáňa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Slavná youtuberká dvojice Tary se Stáňou mají od 3. prosince miminko. Holčička, jejíž jméno nechtějí prozradit, ale které začíná na písmeno "A", se narodila zdravá, rozhodli se ale neukazovat celý její obličejík a prozatím neprozrazovat celé křestní jméno. Stáňa prozradila, že plánují vydat ještě jedno video, které by nějakým vhodným způsobem přiblížilo samotný porod a nastínila, jak to bude s natáčením do budoucna. Dá se říct, že zrušila několik svých sérií a slíbila, že natočí, jak u nich probíhaly vánoční svátky se dvěma velkými rodinami i s příbuzenstvem dokupy. Do budoucna ještě přemýšlejí nad tím, jestli by miminko na internetu ukazovat měli, či ne, což je pochopitelné. Každopádně se Stáňa rozhodla s natáčením ještě neskončit. 

Článek je zařazen v: Tary , parkour , Stáňa , Taryho manželka , Taryho dítě , porod , těhotná Stáňa , miminka