MrBeast porazil legendu YouTube
Autor: Instagram.com/mrbeast MrBeast porazil legendu YouTube

Tohle je nejsledovanější youtuber na světě. Porazil i legendárního PewDiePie!

TF. Publikováno: 15.11.2022
Slavný PewDiePie byl sesazen z youtuberského trůnu.

reklama

Dlouhé roky patřil PewDiePie, vlastním jménem Felix Arvid Ulf Kjellberg, mezi nejznámější a nejúspěšnější youtubery současnosti. Jak to tak ale bývá, nikdo se na vrcholu neudrží věčně a časem je i ta největší špička v oboru sesazena, což je případ i švédského youtubera. Toho z pomyslného trůnu sesadila čtyřiadvacetiletá internetová hvězda MrBeast.

Jimmy Donaldson aka MrBeast se stal oficiální jedničkou na YouTube se 111 miliony odběrateli, přičemž číslo každým dnem pořád stoupá. Internetový web o influencerech Dexerto zveřejnil na Twitteru video, na kterém je viděn onen osudný okamžik, kdy mladý youtuber poráží ostříleného PewDiePie.

MrBeast se na internetu proslavil díky kaskadérským kouskům, ačkoli ten největší boom přišel až po jeho ulítlých filantropických výzvách, které ho doslova vystřelily na vrchol. Dnes už je známý jako naprostý šílenec, který lidem rozdává astronomické částky a podílí se na různých charitativních akcích. Přestože přesná hodnota jeho majetku není známá, jmění influencera se podle některých webů odhaduje na neskutečných 25 milionů dolarů.

Za co MrBeast odmítl nabídku 1 miliardy dolarů? 1

Slavný youtuber MrBeast odmítl nabídku na 1 miliardu dolarů! Co si od něj chtěl někdo koupit?

reklama