Youtubeři

14. října 2019 15:35

sarka.turcekova@gmail.com

TOP 5: Nejvtipnější videa youtubera Kovyho, u kterých budete brečet smíchy. Co jsou jeho největší pecky?

Kovy alias Karel Kovář je oblíbeným českým youtuberem, teď už i moderátorem. Pojďme si připomenout nejvtipnější momenty jeho tvorby.

Kovy natáčí vtipná videa už řadu let. Nyní se zaměřil spíš na politickou tematiku, ale to nic nemění na tom, že je skvělý bavič. Karel vlastní kanály Kovy a ještě Gameballcz, kdy na druhém uvedeném už není aktivní. Ale zanechal za sebou celou řadu neuvěřitelných parodií, které nejenom že namluvil, ale i zpracoval. Je velmi těžké vybrat jeho nejvtipnější videa, protože jsou jich doslova stovky. Přesto jsme vybrali alespoň několik z nich.

Kovyho parodie a prasátko Slezina

Hned zkraje zůstaneme u parodií. Asi nejznámější byly jeho parodie prasátka Sleziny, kterých nadaboval spoustu dílů. Někdy také ve spolupráci třeba se Smusou. Parodie jsou Kovyho silnou stránkou, to se mu nedá upřít. Ať už si dělá srandu z Haliny, nebo z politických projevů, vždycky je to pecka.

Kovyho vtipné dialogy

Jde o jedno z mnoha a mnoha videí, kde si Kovy vlastně jen povídá sám se sebou. Má neuvěřitelný herecký talent, a proto si vždy zvládl napsat scénář k videu pro všechny postavy. A následně sám tyto postavy v převlecích zahrál. Kouzlo střihu mu umožnilo vytvořit dokonalé a vtipné dialogy dvou, tří, ale klidně i šesti osob najednou. Skvělá je třeba YouTube poradna. Jen tak na ukázku.

Kovyho hudební parodie, třeba Despacito

Nejenom že je schopný tvořit scénáře, obsahánout herectví a ještě si všechna videa sám editovat. Kovy se zasloužil také o skvělé hudební parodie. Možná sice vytvořil jednoduchý beat a jeho zpěv je myšlený spíš ze srandy. Ale tak k tomu i přistupují jeho fanoušci a diváci. Ke všem svým hudebním parodiím vymyslel vlastní texty. Právem mají tyhle jeho hudební pecky miliony zhlédnutí a jsou nejsledovanější na jeho kanále. A úplně největší úspěch má Despacito, které bylo jedno léto doslova hitem.

Nejhorší pracovní pohovor nebo rande

Jedno ze skvělých ztvárnění toho, jak by mohl vypadat pracovní pohovor anebo třeba nejhorší rande. Kovy má videa tematicky zaměřená snad na všechno. Tohle video je nejvíc vtipné tím, že to takhle na pracovních pohovorech často vážně vypadá. A možná to spoustě personalistů něco připomene. Ukázka toho, jak by mohlo vypadat nejhorší rande všech dob, taky stojí za to.

Parodie na Prostřeno

I když by někdo mohl namítat, že střílíme do vlastních řad, není tomu tak. Skoro každý pořad měl už na YouTube svoji parodii a my proti nim vůbec nic nemáme. Ne vždy jsou ale parodie fakt vydařené. Kovymu se podařilo natočit výbornou parodii na pořad ve společnosti modelky Jitky Nováčkové. Rozhodně Kovyho chválíme za skvělý salámový počin. Ten nemá chybu!


Přečtěte si také