Youtubeři

12. června 2022 15:09

redakce Prima Lajk

Tragická zpráva! Slavný tiktoker zemřel v pouhých 19 letech. Těsně před smrtí zveřejnil děsivé video

Světová tiktokerská scéna přišla o známou tvář. Co se Cooperovi Noriegovi stalo?

Tragická zpráva, která zasáhla řadu fanoušků sociálních sítí jako blesk z čistého nebe. Ve věku pouhých 19 let zemřela tiktokerská hvězda Cooper Noriega. Jeho tělo bylo nalezeno v autě na parkovišti obchodního centra v Los Angeles, přivolaní zdravotníci už mu nedokázali pomoci. O příčině smrti rozhodně až pitva, podle informací webu TMZ se však dá téměř vyloučit cizí zavinění.

Cooper Noriega byl na TikToku poměrně velký jménem, jenž měl na svém profilu přes 2,2 milionů sledujících. Ve svých videích se pak nebál rozebírat také citlivá témata o svých psychických problémech, duševním zdraví či v minulosti i o své závislosti na drogách. V otázkách duševního zdraví se sám velice angažoval a měl v plánu otevřít rehabilitační zařízení pro lidi s psychickými problémy.

Jenže se zdá, že právě ty se mu možná nakonec staly osudnými. Jen pár hodin před tragédií totiž nahrál na TikTok video, v němž hovoří o smrti. „Kdo si také myslí, že umře mladý?“ ptal se ve videu Noriega. A z této věty vzhledem k okolnostem opravdu mrazí. Opravdu se jednalo o sebevraždu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také