reklama

reklama

Týnuš se chce stát herečkou 1
Autor: Instagram.com Týnuš se chce stát herečkou 1

Týnuš Třešničková končí s YouTube a stává se herečkou! V jaké slavné sérii se objeví? (apríl)

Publikováno: 01.04.2020
Týnuš jako filmová hvězda? Proč ne!
Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek věnující se hlavně módě, líčení a životnímu stylu.... Přečíst celé

reklama

Cesty youtuberů jsou v dnešní době nevyzpytatelné. Jednu chvíli jsou mrtví (nebo tedy jejich kariéra, abychom byli přesní), jenom abyste pak zjistili, že stále dýchají (stále je řeč o té kariéře), a dokonce i čerstvě nazpívali píseň o koronaviru a nošení roušek. Holt, život.

V případě Týnuš Třešničkové ta kariéra youtuberky ale až doteď šlapala jako švýcarské hodinky. O to překvapivější je tedy rozhodnutí, které prý po poradě se svými nejbližšími učinila před pár dny. Slavná beauty vlogerka a youtuberka totiž končí se svou dosavadní činností a vydává se na dráhu herečky.

Týnuš se prý rozhodla přihlásit na prestižní newyorskou hereckou školu, odtamtud se pak vydá rovnou do Hollywoodu, kde se bude chtít prosadit mezi světovou elitu. Bude z ní časem nová bondgirl? Nebo snad získá roli v nějaké marvelovce? Kdo ví, Týnuš si každopádně hodně věří a variantu, že by skončila jako servírka v nějakém fast foodu, která filmové hvězdy jen obsluhuje a z dálky pozoruje, si podle všeho ani trochu nepřipouští. Tak držíme palce, snad to klapne.

reklama