Úspěch jí rozbil stream. Sexy Amouranth se zlobí, protože dostává moc peněz

Streamerka Amouranth řeší zajímavý problém.

Většina, a teď myslíme opravdu většina, streamerů má co dělat, aby se uživila. Řeč je o těch malých, neznámých a nadšených lidech, kteří se snaží prorazit, ale ve skutečnosti mají sotva na chleba. Ti musí řešit často naprosto existenciální otázky, a když jim tak na streamu někdo daruje bity nebo suby, je to pro ně pomalu jako výhra v loterii.

Na druhé straně jsou tu pak ti největší a nejznámější streameři jako například Amouranth, která musí řešit úplně jiné problémy. Že těch subů a darovaných subů dostává až příliš, takže jí to rozbilo chat s emotikony. Samozřejmě nechceme kritizovat streamerku jenom za to, že je úspěšná – do velké míry si to oddřela sama a tam, kde je, je díky tomu, že tvrdě makala.

Nicméně její nedávné „naštvání se“ za to, že jí lidé posílají až moc peněz, je ve srovnání s těmi malými streamery, co sotva zvládnou každý měsíc zaplatit nájem, tak trochu urážka. No, tak snad se její problémy brzo vyřeší a Amouranth si bude moct začít stěžovat na něco méně kontroverzního.

Sdílejte článek

Přečtěte si také