Youtubeři

22. července 2019 12:45

redakce Prima Lajk

VIDEO: Další skandál Ondry Vlčka. Youtuber ho obvinil, že mu vyhrožoval. Jak to bylo doopravdy?

Vypadá to, že jsou kolem youtubera Ondry Vlčka samé zvláštní události. Napřed vztah s 13letou, po kterém se youtuber zhroutil. Teď to pro změnu vypadá, že měl vyhrožovat nějakému youtuberovi.

Ondra Vlček je známý 22letý youtuber, kolem kterého se v poslední době točily kauzy kvůli jeho vztahu s 13letou holkou. S tou se ale, alespoň oficiálně, rozešel a vypadá to, že se na to zapomnělo a youtuber si dál točí svoje videa pro děti. Jeho poslední video ale opět zavání průšvihem. Ondra se v něm totiž jal vysvětlovat, jak ho obvinil malý youtuber TESSY z toho, že mu měl Ondra Vlček vyhrožovat přes e-mail a přes Instagram. Na videu dokonce ukazuje mailovou konverzaci, podle které mají diváci poznat, že si to TESSY vymyslel.

Podle videa je zde víc než evidentní, že malý youtuber opravdu lže, aby na sebe strhnul pozornost – v podobném duchu má totiž vedený celý svůj kanál. Vlček mu podle svých slov nikdy nepsal a dokonce byly maily odeslány v jiné časy na počítači i na mobilu. Je ale podivné, proč právě Ondra Vlček, který už si zažil tolik internetové šikany, věnuje pozornost právě takhle malému youtuberovi. Po všech těch kauzách by jeden čekal, že už mu to bude jedno. Buď se zase dostal do fáze, že už kritiku nezvládá, anebo nemá dost fantazie, co točit. Ani jedno není moc optimistické.


Přečtěte si také