Youtubeři

8. prosince 2020 11:15

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Datel se definitivně rozešel se svojí holkou! Proč mu dala nenávratně kopačky?

Marek sice doufal, že by vztah mohli ještě zachránit, ale jeho přítelkyně Aneta publikovala pro něj šokující video.

Youtuber Datel alias Marek Valášek to v posledních měsících opravdu neměl lehké. Procházel prý něčím, o čem ještě nechce veřejně mluvit, ale choval se kvůli tomu prý hodně nevhodně. Jeho nová přítelkyně, krásná sexy blondýna Aneta, s ním v tomhle těžkém období prý celou dobu byla, jenomže to pro ni bylo hodně psychicky náročné. Neřekl, o co přesně jde, ale už ve svých videích, kde mluví o rozchodu se svojí holkou, naťukl, že půjde o nějaký jeho dlouhodobější problém, s kterým bojoval a chtěl by se s tím v budoucnu svěřit. Aneta ho prý jako milující holka podporovala celou dobu, jak nejvíc to šlo. Jenomže jejich vztah kvůli jeho problémům začal skřípat.

Poté, co Datel natočil video, kde prohlásil, že se to snaží dát se svojí přítelkyní ještě dohromady, však Aneta udělala něco, co asi nečekal – natočila na svůj kanál video, kde se vyjádřila v tom smyslu, že už spolu vztah nemají a že se to rozhodně měnit nebude. Prý už na vztahu nepracují a nedává tomu vůbec žádné šance. Video prý točit nechtěla, původně navíc Datla poprosila, že jejich rozchod oznámí třeba jenom nějakou fotkou na Instagramu, ten se ale na to téma rozhodl natočit video, což jí asi zrovna dvakrát na náladě nepřidalo. Možná i kvůli tomu jí pak ale začali fanoušci bombardovat zprávami, jak to mezi nimi dvěma doopravdy bylo, tak se rozhodla k tomu oficiálně vyjádřit.

Aneta tvrdí, že byla s Markem v tom jeho těžkém období stále jeho oporou, ale že situace neustále gradovala. A všechno pro ni vyvrcholilo tím, že se mu stal úraz s hlavou. Ten ale Marek popisuje prostě jen tak, že se nepohodl v baru se starým kamarádem, který mu rozbil nos, a následně spadl venku na hlavu. Možná ale ohledně toho nepodal tak úplně upřímné informace. Každopádně pro Anetu to byla dle jejích slov jen třešnička na dortu jejich vztahu. Potom ještě přemýšlela, že by se ten vztah dát dohromady mohl, nicméně Marek si ji prý neustále odblokovával a zase zablokovával, vládl mezi nimi neuvěřitelný chaos. A jednoho dne se Aneta rozhodla, že už toho bylo dost a nemá nervy to dál snášet. Sama řekla, že co Marek dělal a co se mezi nimi stalo, už se nedá ničím odestát nebo vymazat. A že je prostě konec.

Na to konto pak Datel ještě na svém kanále zveřejnil video, kde div nebrečí, mrzí ho, jak jeho vztah s Anetou dopadnul a ukazoval na fotkách, že jí koupil kytici růží i velkého medvěda, ale to už mu od rozpadu vztahu bohužel nepomohlo. Paradoxně možná, kdyby nechal svou holku vydechnout, mohlo to dopadnout jinak – sám ve svém videu říká, že ho mrzí, že jej musela Aneta poznat zrovna v takhle těžkém období jeho života. Pravdu se od něj teď ale asi nějakou dobu nedozvíme. Ujistil však diváky o tom, že je chyba na jeho straně, a že rozhodně nemají být na ni hnusní jen kvůli tomu, že už mu další šanci nedala. Fanoušci mu ale píšou, že pravou lásku ještě určitě najde, protože taková by s ním zůstala v dobrém i zlém. Navíc podezřívají Anetu, že youtubera jenom využila kvůli fanouškům, číslům a odběrům. No, to by nás zajímalo, co Datel doopravdy vyváděl...


Přečtěte si také