návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Datlova bejvalka konečně potvrdila jejich rozchod! Proč už to s youtuberem nemohla vydržet?

Další slavný youtuberský pár je definitivně u konce. Proč se Datel a Duckie rozešli?
Vydáno: 17.07.2019
Rozchod Datla a Duckie.
Autor: Instagram.com/Datel_Marek Rozchod Datla a Duckie.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak už mají jejich fanoušci definitivně jasno! Už je to několik měsíců, co se začalo spekulovat nad rozchodem jednoho z nejstabilnějších tuzemských youtuberských párů, Datla a Duckie. Pár přestal na sociální sítě dávat společné fotky, prakticky spolu nenatáčel videa a z pár youtuberčiných zmínek na InstaStories se daly jejich problémy snadno vydedukovat. Otázek okolo jejich vztahu přibývalo a oba zarytě mlčeli. Tedy až do teď. Duckie totiž nyní konečně potvrdila to, co si většina jejich fanoušků myslela už delší dobu.

Ano, známý youtuberský pár je už minulostí. Duckie s Datlem se v tichosti rozešli před více než půl rokem, stále ale prý zůstávají kamarádi a žádné spory mezi nimi nejsou. A důvod jejich rozchodu? Podle Duckie za to mohou jejich rozdílné povahy. Oba jsou zkrátka naprosto jiní, což se ukazovalo zejména na jejich vztahu. Zatímco Duckie už po 4 letech vztahu chtěla trochu víc, Datel si rád užíval a jezdil na párty.

A dál už to podle Duckie prostě nešlo. Na druhou stranu, ani ona ještě úplně nevylučuje možnost, že by se někdy v budoucnu dala s kontroverzním Datlem zase dohromady. Nejspíš pokud konečně dospěje. Jejich fanoušci tedy stále mají malou naději.

Datel a vana plná Fanty 1

VIDEO: Datlova nejhloupější challenge?! Youtuberův brácha se hodiny koupal v litrech Fanty. Je tohle ještě vtipné?

MikeJePan vs. Datel 1

VIDEO: Youtuberská bitka roku! Datel se porve v kleci s MikeJePan! Proč si chtějí vyřídit účty?

Článek je zařazen v: Datel , Duckie , rozchod , vyjádření , Marek Valášek , důvod , youtuber