návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Datlova nejhloupější challenge?! Youtuberův brácha se hodiny koupal v litrech Fanty. Je tohle ještě vtipné?

Známý youtuber zase jednou ukázal, proč má tolik hejtrů.
Vydáno: 06.11.2018
Datel a vana plná Fanty 1
Autor: YouTube.com/Datel Datel a vana plná Fanty 1

Marek Valášek alias Datel patří mezi nejkontroverznější české youtubery, který si svými rádoby vtipnými kousky získal nespočet hejtrů. Zatímco jeho dětští diváci se baví, odpůrcům přijdou jeho videa neskutečně hloupá a jeho populární pranky považují za jeden velký podvod. A nyní, společně se svým bráchou Matějem, přišel s videem, jímž dává hejtrům zase pořádnou munici. Zůstává nad ním totiž rozum stát.

Mezi youtubery začíná být opět bůhví proč populární koupat se ve vaně v litrech té nejšílenější možné věci. A aby byl Datel se svým bráchou opravdu originální, rozhodl se jeho mladší sourozenec vykoupat v litrech Fanty. Ano, čtete správně. V limonádě měl pak Matěj vydržet rovnou celých 24 hodin, nakonec dal ovšem podle necelých 11 hodin. Tedy kdyby bylo video samozřejmě pravdivé.

Kritici v komentářích si totiž už například všimli detailu, kdy youtuber ukazuje na mobilu několikrát hodiny, i po půlnoci je na nich ovšem stále stejné datum. Jedná se tak podle nich o další fake, jímž tahá své malé diváky za nos. Z jeho nápadu a celého videa si pak dělají srandu nejen hejtři, ale také řada youtuberů v čele s Hendysem. A co vy? Přijde vám ještě taková tvorba vtipná?

 

 

Propaguje youtuberka Duckie nezdravé hubnutí? 2

VIDEO: Datlově bývalce nadávají za její podivný jídelníček. Opravdu navádí mladé holky k anorexii?

Datel v rozpáleném autě 1

VIDEO: Datlův šílený experiment! Známý youtuber se zavřel do rozpáleného auta. Jak dlouho v něm vydržel?

Článek je zařazen v: Datel , youtuber , bratr , Matěj , challenge , Fanta , vana , 24 hodin

reklama