Datel a vana plná Fanty 1
Autor: YouTube.com/Datel Datel a vana plná Fanty 1

VIDEO: Datlova nejhloupější challenge?! Youtuberův brácha se hodiny koupal v litrech Fanty. Je tohle ještě vtipné?

Publikováno: 06.11.2018
Známý youtuber zase jednou ukázal, proč má tolik hejtrů.
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Marek Valášek alias Datel patří mezi nejkontroverznější české youtubery, který si svými rádoby vtipnými kousky získal nespočet hejtrů. Zatímco jeho dětští diváci se baví, odpůrcům přijdou jeho videa neskutečně hloupá a jeho populární pranky považují za jeden velký podvod. A nyní, společně se svým bráchou Matějem, přišel s videem, jímž dává hejtrům zase pořádnou munici. Zůstává nad ním totiž rozum stát.

Mezi youtubery začíná být opět bůhví proč populární koupat se ve vaně v litrech té nejšílenější možné věci. A aby byl Datel se svým bráchou opravdu originální, rozhodl se jeho mladší sourozenec vykoupat v litrech Fanty. Ano, čtete správně. V limonádě měl pak Matěj vydržet rovnou celých 24 hodin, nakonec dal ovšem podle necelých 11 hodin. Tedy kdyby bylo video samozřejmě pravdivé.

Kritici v komentářích si totiž už například všimli detailu, kdy youtuber ukazuje na mobilu několikrát hodiny, i po půlnoci je na nich ovšem stále stejné datum. Jedná se tak podle nich o další fake, jímž tahá své malé diváky za nos. Z jeho nápadu a celého videa si pak dělají srandu nejen hejtři, ale také řada youtuberů v čele s Hendysem. A co vy? Přijde vám ještě taková tvorba vtipná?

 

 

Propaguje youtuberka Duckie nezdravé hubnutí? 2

VIDEO: Datlově bývalce nadávají za její podivný jídelníček. Opravdu navádí mladé holky k anorexii?

Datel v rozpáleném autě 1

VIDEO: Datlův šílený experiment! Známý youtuber se zavřel do rozpáleného auta. Jak dlouho v něm vydržel?

reklama