VIDEO: Datlově bývalce nadávají za její podivný jídelníček. Opravdu navádí mladé holky k anorexii?

Youtuberka Duckie se dostala do povědomí jako přítelkyně Datla. Na svém kanále propaguje hlavně veganství. Poslední dobou bohužel začala rozdávat také velká moudra ohledně hubnutí.

Youtuberka Duckie (Kačka) je známá hlavně díky svému příteli Datlovi (Markovi). O tom, zda spolu tento páreček ještě je, kolují dohady.

Duckie nastoupila svou youtube kariéru už před dvěma lety poněkud nešťastně. Třeba video „5 rad, jak jezdit načerno“ opravdu není něco, s čím by se měl dospělý člověk chlubit. Od té doby se youtuberka evidentně nepoučila.

Duckie nabádá k nezdravé dietě

Na začátku ledna vydala video "Jak se mi podařilo zhubnout". V něm kromě svého jídelníčku popisuje, co by lidé neměli jíst a na co si dát pozor. Bílý cukr vnímá jako vůbec největší zlo lidstva. "Pokud je na potravině napsáno, že je tam bílý cukr, tak to prostě nejezte. Ideálně jezte cukr jenom z ovoce," uvádí.

To, že při hubnutí není podstatné, jestli je cukr bílý, třtinový nebo ovocný, jí nejspíš nadochází. Obézním lidem se doporučuje vynechat jakékoliv jednoduché cukry a nahradit je polysacharidy. Navíc je podle některých odborníků bílý cukr zdravější než zpracovaný třtinový.

Pak podotkla, že měla nadváhu, což bylo podle jejích vlastních slov 57 kilo.

"Zdravý" jídelníček podle Duckie

Na snídani salát nebo vločky s veganským proteinem, odpoledne luštěniny, tofu nebo brokolice a na večeři salát s avokádem nebo tofu. Tak popsala Duckie svůj "zdravý" hubnoucí jídelníček. Inspiruje tak tisíce mladých divaček k podivnému životnímu stylu. V novém videu se nechala slyšet, že snídá dva pomeranče.

To se jejím fanouškům rozhodně nelíbí. Tím spíš, že neověřené informace vypouští v době rozkvětu poruch příjmu potravy. Jedna z divaček napsala, že by po takovém jídelníčku za hodinu odpadla.


Přečtěte si také