Youtubeři

12. září 2016 10:28

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsná bitka youtuberů! Datel přijel za Ikarem, skončilo to zlomenou nohou!

Nové dno českých youtuberů?

Příběh jak z druhého stupně základní školy. Asi tak by se daly popsat události, které vedly k víkendovému střetu dvou známých youtuberů Datla a Ikara. Celé to začalo v momentě, kdy Ikaro v jednom ze svých videí napadl Datla ve stylu, že je to ubožák. To by samozřejmě ještě nebylo nic nového, přehnal to teprve ve chvíli, kdy zároveň sdílel falešnou fotku nahého Datla a následně se mu ještě vysmál, že kdyby se někdy střetli, rozbil by mu hlavu o obrubník. A to už jsou celkem silná slova od mladého youtubera.

Přirozeně, Datel si něco takového nechtěl nechat líbit. Jeho plánem bylo konfrontovat Ikara u něj doma (dokonce si kvůli tomu sehnal i jeho adresu) a zjistit, jestli si za svými slovy bude stát i naživo, nebo jestli své chování přehodnotí.

Jak můžete vidět v následujícím videu od Datla, dopadlo to zcela podle očekávání. Youtubeři se střetli, začali si to mezi sebou vysvětlovat a než se vůbec stihlo stát něco zajímavého, bylo zdánlivě po všem. Jenže v samotném závěru vyslal Datel na adresu Ikara sadu několika dalších urážek a v ten moment to přišlo!

Ikaro se pokusil Datla napadnout zezadu, jenže ten s tím tak trochu počítal a místo toho Ikara složil k zemi, kde ho následně chvíli držel, aby se oba mohli uklidnit. Nějakým způsobem se mu však podařilo Ikarovi zároveň zlomit nohu. Alespoň tak to tvrdí Ikaro, který byl následně nato odvezen do nemocnice a nyní má nohu na několik dalších týdnů v sádře. Jeho verze zní, že mu Datel na kotník dupnul a do videa to nezaznamenal. Datel se zase brání tím, že si za svoje zranění může Ikaro sám, protože on se jenom bránil. Případ každopádně bude řešit policie, jelikož Ikaro podal na Datla podle všeho trestní oznámení. Tahle kauza už by prostě nemohla být bizarnější!

Sdílejte článek

Přečtěte si také