Shopaholic Nicol o youtuberských válkách.
Autor: Youtube.com a Snapchat.com Shopaholic Nicol o youtuberských válkách.

VIDEO: Rozčílená Shopaholic Nicol otevřeně o youtuberských válkách! Co si myslí o nahých fotkách kolegyň?

Publikováno: 05.09.2016
Známá youtuberka se vyjádřila k současnému stavu internetové scény. A ten jí vůbec nedělá radost!
Shopaholic Nicol
Shopaholic Nicol
Shopaholic Nicol, vlastním jménem Nikola Čechová, je jednou z nejpopulárnějších a nejvíce... Přečíst celé

reklama

Asi všichni jsme si stačili všimnout, že současná česká youtuberská scéna je plná hádek, nahých fotek či osobních konfliktů jednotlivých youtuberů. Někteří se na podobná videa rádi koukají, jiní jsou z této módy malinko smutní. A do druhé kategorie patří i Shopaholic Nicol, která se k nepěkné situaci po řadě dotazů vyjádřila ve svém novém videu. A celou ji vystihla celkem přesně.

Podle ní se totiž jedná o hnusný bulvár, v němž na sebe youtubeři prozrazují špínu, jež by měla zůstat v soukromí. Dělají to pak samozřejmě kvůli sledovanosti, která je u podobných útoků větší než u reakčních videí. Nicol se však obula i do fanoušků. Ti na tento trend na jednu stranu nadávají, na tu druhou ale na podobná videa pořád klikají, a čile je tak podporují.

Radí jim proto, aby na útočná videa přestali koukat a youtubeři je pak časem přestanou dělat. Ve videu však naštěstí nemluví jen o youtuberských válkách a svým fanouškům shrne i své plány aktivit. Je na ní ovšem vidět, že by youtuberské války raději vůbec neřešila.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Shopaholic Nicol o youtuberských válkách

 

reklama