návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Rozčílená Shopaholic Nicol otevřeně o youtuberských válkách! Co si myslí o nahých fotkách kolegyň?

Známá youtuberka se vyjádřila k současnému stavu internetové scény. A ten jí vůbec nedělá radost!
Vydáno: 05.09.2016
Shopaholic Nicol o youtuberských válkách.
Autor: Youtube.com a Snapchat.com Shopaholic Nicol o youtuberských válkách.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Asi všichni jsme si stačili všimnout, že současná česká youtuberská scéna je plná hádek, nahých fotek či osobních konfliktů jednotlivých youtuberů. Někteří se na podobná videa rádi koukají, jiní jsou z této módy malinko smutní. A do druhé kategorie patří i Shopaholic Nicol, která se k nepěkné situaci po řadě dotazů vyjádřila ve svém novém videu. A celou ji vystihla celkem přesně.

Podle ní se totiž jedná o hnusný bulvár, v němž na sebe youtubeři prozrazují špínu, jež by měla zůstat v soukromí. Dělají to pak samozřejmě kvůli sledovanosti, která je u podobných útoků větší než u reakčních videí. Nicol se však obula i do fanoušků. Ti na tento trend na jednu stranu nadávají, na tu druhou ale na podobná videa pořád klikají, a čile je tak podporují.

Radí jim proto, aby na útočná videa přestali koukat a youtubeři je pak časem přestanou dělat. Ve videu však naštěstí nemluví jen o youtuberských válkách a svým fanouškům shrne i své plány aktivit. Je na ní ovšem vidět, že by youtuberské války raději vůbec neřešila.

VIDEO: Shopaholic Nicol o youtuberských válkách

 

Článek je zařazen v: Sex ve městě , válka , Nahý , scéna