Tady už chybí jen Fattyho pověstná šlehačka.
Autor: youtube.com a facebook.com Tady už chybí jen Fattyho pověstná šlehačka.

VIDEO: Drsná parodie na youtubery! Komičky si dělají brutální srandu z Fattyho, Hoggyho a Shopaholic Nicol!

Publikováno: 05.05.2016
Takhle přesnou parodii na FattyPillowa nebo Hoggyho jsme tu ještě neměli! Tohle asi internetové hvězdy jen tak nevydýchají!
Youtuber a streamer FattyPillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Youtubeři patří bezpochyby mezi největší fenomény současnosti a mají samozřejmě nejen nespočet příznivců, ale také řadu lidí, kteří si dělají z této módy legraci. Mezi ty patří také dámské komediální trio zvané Trojhlavá saň skládající se ze zpěvačky Lindy Finkové, moderátorky Anety Christovové a Vlaďky Pirichové. Právě ty se rozhodly vzít na paškál youtuberské hvězdy Fattyho, Hoggyho a Shopaholic Nicol. S idoly mladých se pak dámy rozhodně nemazlily a musíme říct, že se i dost trefily do černého.

A co je k provokativnímu videu, jenž mezi youtuberskými fanoušky zřejmě způsobí pořádnou bouři, vůbec vedlo? „S holkama nevynecháme žádnou příležitost udělat si z čehokoliv srandu. Mláďata si pořád dělají legrácky ze starých, tak proč ne obráceně. Navíc nějak nechápeme, co děti na youtuberech tolik přitahuje, když nám to přijde o ničem,“ říká jedna z členek Trojhlavé saně, Aneta Christovová. Souhlasíte s ní, nebo se podle vás tato parodie příliš nepovedla?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Parodie na Youtubery

reklama