VIDEO: Drsná zpověď MadBros! Youtubeři jsou podle nich špína a odpad! Ukončí kvůli tomu kariéru?

Takhle brutálně upřímná slova čeští youtubeři ještě neslyšeli!

Takto drsný útok česká internetová scéna snad ještě nezažila. Youtuberská bratrská dvojice MadBros se totiž při svém posledním videu, na němž odpovídali na otázky svých fanoušků, dost nečekaně rozpovídala. Jenže tentokrát nešlo o žádné vtípky a blbinky, ale dost seriózní příspěvek, v němž se rozhovořili o svém názoru na tuzemskou youtuberskou scénu. A je to vážně síla!

Populární bráchové se totiž přiznali, že jsou tuzemskými youtubery prakticky znechuceni! Z činnosti, kterou dělali mnozí pro zábavu, se prý stala práce, na které chce většina internetových hvězd pouze vyrýžovat co nejvíce kliků a peněz. Jde jim prostě jenom o slávu, nikoliv zábavu a fanoušky. Youtubeři jsou podle nich falešní, chamtiví, na kvalitu svých videí zvysoka kašlou a nebojí se o nich dokonce mluvit jako o špíně a odpadu!

Kvůli neupřímnosti ostatních youtuberů, kteří se prý s ostatními kamarádí jen kvůli popularitě a dalším klikům, potom s ostatními raději prakticky nespolupracují a nebojí se mluvit ani o svém případném odchodu z internetové scény! Svá brutální a sprostá slova pak evidentně myslí naprosto vážně. Je vidět, že je aktuální situace na youtuberské scéně trápí. A mnoho konkurentů jejich drsný názor asi nerozdýchá. Mají podle vás pravdu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také