Youtubeři

13. května 2016 11:11

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tohle je nejúspěšnější český youtuber! Drtí Teri i Goga, má desítky milionů zhlédnutí a fandy po celém světě...

V jednoduchosti je někdy síla.

Mysleli jste si, že mezi nejúspěšnější tuzemské youtubery patří Teri Blitzen, Fatty nebo slovenský export Gogo? Tak to jste asi nikdy neslyšeli o Brick Builderovi. Právě ten totiž ve skutečnosti patří, společně se slavným duem Viral Brothers, mezi youtuberskou špičku. Na rozdíl od většiny domácích hvězd totiž získal popularitu po celém světě. Jeho YouTube kanál čítá téměr půl milionu věrných odběratelů a jeho nejpopulárnější videa mají i přes 10 milionů zhlédnutí. Jeho recept na úspěch je pak zatraceně jednoduchý. Prostě před kamerou jen staví Lego!

Ano, čtete správně. Úspěch jeho videí spočívá v tom, že v nich zkrátka skládá oblíbené lego stavebnice, od složitějších hradů či lodí až po jednodušší dětské skládačky. A zvládne to i bez zbytečného mluvení, a aniž bychom viděli jeho obličej. Právě proto mnozí ani netuší, že jde ve skutečnosti o Čecha.

Efektní a zároveň velmi jednoduché návody na stavění Lega pak ještě občas obohatí na svém druhém kanálu vtipným videem parodující hru MineCraft. Ano, Brick Builder má prostě rád kostičky a umí to prodat takovým způsobem, že na to slyší lidi po celém světě a zřejmě už na tom vydělal slušný balík. Většina české youtuberské elity mu tak může jenom závidět.

Sdílejte článek
Štítky Lego Minecraft youtuber Teri Blitzen Fatty

Přečtěte si také