reklama

reklama

Fatty o Fattyho cestě. 1

VIDEO: Fatty se konečně vyjádřil ke svému hubnutí! Opravdu youtuber skončil s Fattyho cestou?

Publikováno: 21.02.2019
Opravdu známý youtuber vzdal svou výzvu a přestal hubnout? Nyní na to fanouškům konečně odpověděl.
Youtuber a streamer FattyPillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Fattyho cesta. Projekt, který slavný youtuber FattyPillow rozjel před necelými dvěma lety s tím, že chce konečně zatočit s nadváhou a přejít na zdravý životní styl. Natáčel proto videa ze svého cvičení i vaření zdravých jídel. Jenže jeho poslední video na Fattyho cestě vyšlo na konci roku 2017 a mnoho fanoušků obviňovalo streamera z toho, že má slabou vůli a na hubnutí se prostě vykašlal. Fatty teď ovšem v novém videu konečně řekl, jaká je pravda.

Youtuber totiž bez obalu přiznává, že to s Fattyho cestou prostě po*ral a kvůli své vůli a nejspíš i lenosti nedokázal zdravý životní styl držet v kuse. Po několika měsících usilovného cvičení a zdravého životního stylu si zkrátka dal tzv. cheat day, při němž si dopřál nezdravé jídlo. Jenže z jednoho dne se nakonec vyklubalo několik týdnů a Fatty po velkém hubnutí hned nabral klidně až 10 kilogramů zpět. A tato situace se opakovala hned několikrát.

I přesto, že už Karel Sivák Fattyho cestu přes rok nenatáčí, tak se cvičením a zdravým životním stylem nepřestal. Několikrát se k němu vrátil, kvůli své vůli ovšem za nějaký čas zase zhřešil. S Fattyho cestou ale rozhodně nekončí, jen ji nyní ani v dohledné době nehodlá natáčet. Nepřijde mu totiž příliš motivační, když bude natáčet, jak opakovaně shazuje a následně přibírá. Až si ovšem udělá v některých věcech pořádek, nejspíš se ke kanálu Fattyho cesta vrátí. Kvůli strachu ze zdravotních problémů totiž s hubnutím rozhodně přestat nehodlá. Mezitím bude cvičit v soukromí a fanoušci musí doufat, že se k tomuto formátu opravdu vrátí.

 

Fatty komentuje Fiziho. 1

VIDEO: Fatty se vysmívá youtuberovi FIZIstyle! Točí podle něj ho*na a nechápe, proč mu to lidi žerou

Fatty reaguje na proměny tlustých lidí. 1

VIDEO: Fatty reaguje na parádní proměny tlustých lidí. Dokope ho to konečně k pokračování Fattyho cesty?

reklama