návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Fatty se vysmívá youtuberovi FIZIstyle! Točí podle něj ho*na a nechápe, proč mu to lidi žerou

Populární youtuber a streamer se zase jednou srandovně naštval.
Vydáno: 07.02.2019
Fatty komentuje Fiziho. 1
Autor: youtube.com Fatty komentuje Fiziho. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

FIZIstyle je youtuber, jemuž se v posledních měsících opravdu daří a společně se svými kamarády točí úspěšná virální videa. Bohužel to jsou ovšem tak šílené kousky či challenge, že nad nimi zůstává lidem nad 15 let rozum stát. Youtubeři vydávají o tom, jak se koupou ve vaně kdejakého hnusu, hubnou za den několik kilo nebo zkoušejí, zda by kočka dokázala uletět v košíku přivázaném na baloncích. Jenže jejich sledovanost i přes značnou primitivnost stále stoupá a Fiziho nedávné video, v němž si s kamarády hrají 24 hodin na milionář, má přes 600 tisíc zhlédnutí. A právě tohoto virálního hitu si všiml i známý provokatér Fatty. A nenechal na Fizim nit suchou.

O youtuberovi na streamu tvrdí, že točí, slušně řečeno, neskutečný odpad, jimž pouze lže svým dětským divákům. A ti mu to nepochopitelně totálně baští. Navíc je naprosto evidentní, že vše v milionářském videu (stejně jako ve všech ostatních) je jeden velký fake a je totálně nahrané.

Fizi se snaží budit dojem, že má neomezenou kreditku a utratí za den přes 100 tisíc, zároveň ovšem není ani jeden záběr z toho, jak si něco opravdu kupuje a v restauraci si dá s kamarády pouze milkshake. Fakt milionáři. Jejich údiv na hotelovým pokojem je už pak totálně k smíchu. Ani sám Fatty si není chvílemi jist, jestli tohle myslí Fizi opravdu vážně. Dělá si z něj ovšem ohromnou srandu a musíme říct, že s ním ve většině věcí souhlasíme.

 

 

FIZIstyle - kolik přiberou za jeden den? 1

VIDEO: Youtubeři se přežírali, aby vyzkoušeli, kolik přiberou za jeden den! Vážně jim to někdo věří?

Fatty reaguje na Taryho. 1

VIDEO: Fatty se parádně vysmál Taryho předražené figurce! Co si o youtuberovi a jeho chování opravdu myslí?

Článek je zařazen v: Fatty , FattyPillow , youtuber , FIZIstyle , reakce , milionář , 24 hodin