reklama

reklama

FIZIstyle - kolik přiberou za jeden den? 1

VIDEO: Youtubeři se přežírali, aby vyzkoušeli, kolik přiberou za jeden den! Vážně jim to někdo věří?

Publikováno: 30.01.2019
Když už nevíte, jaké šílené challenge kvůli zhlédnutí natočit.
Profil youtubera FIZIstyle
FIZIstyle
FIZIstyle, vlastním jménem, Filip Zima, je mladý youtuber, jenž natáčí zejména zábavná videa v čele... Přečíst celé

reklama

Popularita youtuberů z kanálu FIZIstyle každým týdnem stoupá a partička okolo lídra Fiziho se čím dál častěji objevuje v trendech. Jenže stejně rychle jako jim stoupají fanoušci, jim přibývají také hejtři. Důvod? Nad stupiditou některých jejích “vtipných“ kousků opravdu zůstává rozum stát. Není to tak dlouho, co většina lidí vrtěla hlavou nad jejich koupáním ve vaně plné kyselých okurek, čokolády či při jejich hraní si na milionáře. Tihle kluci se zkrátka rozhodli jít ve stopách kontroverzních TVTwixx a nebojí se kvůli zhlédnutí natáčet i ty největší blbosti. Jako třeba tu, co natočili tentokrát.

Fizi a jeho kámoši si totiž vymysleli challenge, během které se rozhodli přibrat co nejvíce kilogramů během jediného dne. Chtěli toho tak samozřejmě docílit tím, že celý den jedli jako čuňata a přežírali se, co to jen šlo. Tedy aspoň se na to snaží ve videu hrát. Fizi se snaží přežírat pomocí dortů, kamarád zvolí jídla z McDonald´s a další zkrátka jí sladkosti.

A jak to nakonec dopadlo? Hoši se nám snaží divákům nakukat, že jeden z nich ztloustl za den dokonce 4 kilogramy! Jenže lidé jim v komentářích správně píší, že to není prakticky možné a považují video za jeden velký podvod. Hoši se navíc ve videu zase tolik nepřejídají a většinu věcí sní mimo záběr. Jaká náhoda, že? Dá se tedy celkem jasně vydedukovat, že z nás Fizi a spol. zase dělají hlupáky a snaží se jen lacině nabrat zhlédnutí. Druhá část plánu se jim bohužel ale daří. Video má totiž za pouhé dva dny už téměř 400 tisíc zhlédnutí.

 

Vana plná okurek 2

VIDEO: Tohle ještě někoho baví? Známý youtuber se vykoupal ve vaně plné kyselých okurek!

Youtubeři se rachtají ve vaně s čokoládou 6

VIDEO: Youtubeři se cachtali ve vaně plné čokolády. Uznejte, že tohle už je opravdu nechutné

reklama