návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtubeři se přežírali, aby vyzkoušeli, kolik přiberou za jeden den! Vážně jim to někdo věří?

Když už nevíte, jaké šílené challenge kvůli zhlédnutí natočit.
Vydáno: 30.01.2019
FIZIstyle - kolik přiberou za jeden den? 1
Autor: Youtube.com/FIZIstyle FIZIstyle - kolik přiberou za jeden den? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Popularita youtuberů z kanálu FIZIstyle každým týdnem stoupá a partička okolo lídra Fiziho se čím dál častěji objevuje v trendech. Jenže stejně rychle jako jim stoupají fanoušci, jim přibývají také hejtři. Důvod? Nad stupiditou některých jejích “vtipných“ kousků opravdu zůstává rozum stát. Není to tak dlouho, co většina lidí vrtěla hlavou nad jejich koupáním ve vaně plné kyselých okurek, čokolády či při jejich hraní si na milionáře. Tihle kluci se zkrátka rozhodli jít ve stopách kontroverzních TVTwixx a nebojí se kvůli zhlédnutí natáčet i ty největší blbosti. Jako třeba tu, co natočili tentokrát.

Fizi a jeho kámoši si totiž vymysleli challenge, během které se rozhodli přibrat co nejvíce kilogramů během jediného dne. Chtěli toho tak samozřejmě docílit tím, že celý den jedli jako čuňata a přežírali se, co to jen šlo. Tedy aspoň se na to snaží ve videu hrát. Fizi se snaží přežírat pomocí dortů, kamarád zvolí jídla z McDonald´s a další zkrátka jí sladkosti.

A jak to nakonec dopadlo? Hoši se nám snaží divákům nakukat, že jeden z nich ztloustl za den dokonce 4 kilogramy! Jenže lidé jim v komentářích správně píší, že to není prakticky možné a považují video za jeden velký podvod. Hoši se navíc ve videu zase tolik nepřejídají a většinu věcí sní mimo záběr. Jaká náhoda, že? Dá se tedy celkem jasně vydedukovat, že z nás Fizi a spol. zase dělají hlupáky a snaží se jen lacině nabrat zhlédnutí. Druhá část plánu se jim bohužel ale daří. Video má totiž za pouhé dva dny už téměř 400 tisíc zhlédnutí.

 

Vana plná okurek 2

VIDEO: Tohle ještě někoho baví? Známý youtuber se vykoupal ve vaně plné kyselých okurek!

Youtubeři se rachtají ve vaně s čokoládou 6

VIDEO: Youtubeři se cachtali ve vaně plné čokolády. Uznejte, že tohle už je opravdu nechutné

Článek je zařazen v: FIZIstyle , Fizi , youtuber , přibrali , za jeden den , jeden den , challenge , kdo přibere nejvíc?