návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtubeři se cachtali ve vaně plné čokolády. Uznejte, že tohle už je opravdu nechutné

Koupel ve vaně plné sajrajtu se stala mezi youtubery obrovským hitem. Vypadá to, že se předhánějí, kdo nalije do vany největší hnus. Hádejte, čím ostatní "trumfnul" osmnáctiletý FIZI.
Vydáno: 19.11.2018
Youtubeři se rachtají ve vaně s čokoládou 6
Autor: Youtube.com/FIZIstyle Youtubeři se rachtají ve vaně s čokoládou 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Tak dneska jsem vás poslechl a rozhodl jsem se vykoupat v horké čokoládě. Byla to ta nejžádanější věc. A já jsem si řekl proč ne. Třeba to bude nejlepší koupel, jakou kdy zažiju," nechal se slyšet FIZI. No, co k tomu dodat. 

Nalít do vany nějaký hnus a pak se v tom ráchat, to je typ videa, nad kterým se nemusí dlouho přemýšlet a hodně se na něm vydělá. Ostatně koupání se v kdejakém hnusu je teď novým trendem. Datel vykoupal bráchu Matěje ve Fantě, TVTwixx si vlezli do vany se slizem a chlapci na kanále FIZIstyle to zakončili koupelí v želé a teď v horké čokoládě. 

 

 

Je to ještě směšné? Pro dospělého člověka ne. Jenomže čísla sledovanosti hovoří jasně. Dokud na to budou děti s nadšením koukat, lajkovat a komentovat, budou youtubeři podobné nesmysly točit. Ale není ten banán zastrčený do pusy už trochu moc?

Datel a vana plná Fanty 1

VIDEO: Datlova nejhloupější challenge?! Youtuberův brácha se hodiny koupal v litrech Fanty. Je tohle ještě vtipné?