Youtubeři

26. října 2017 12:00

redakce Prima Lajk

VIDEO: Fattyho šokující přiznání! Kolik kilo už zhubnul díky cvičení? A kolik by chtěl ideálně vážit?

Začíná Fattyho cesta přinášet výsledky, nebo je pro vás toto číslo zklamáním?

Jsou to už 4 měsíce, co slavný streamer FattyPillow započal svou Fattyho cestu, v níž se chce zbavit své nadváhy. Youtuber na sobě začal neuvěřitelně makat, téměř každý den cvičí, zcela změnil svůj životní styl a výsledky jsou na něm vidět čím dál více. Otázka, na kterou se ho fanoušci nejvíce ptají, je pak zřejmě všem jasná. Kolik už Fatty dokázal zhubnout? A youtuber jim na tuto otázku konečně odpověděl.

Za necelé čtyři měsíce svého snažení tak Fatty zhubl malinko přes 21 kilogramů a váha mu nyní ukazuje 164 kilo. Někomu to možná přijde málo, youtuber je však spokojený a vše je podle něj na té správné cestě. A my s ním musíme jenom souhlasit. Ve svém videu, kde odpovídal na otázky týkající se právě Fattyho cesty, jsme se ale dozvěděli i jiné věci.

Pillow se například přiznal, že ideálně by chtěl zhubnout alespoň na 130 kilogramů. Zároveň však uznává, že pokud ho cvičení extrémně chytne, může hubnout i daleko víc. Fanouškům pak ve videu odpověděl i na otázky, co je jeho největší motivací či zda se mu stýská po nezdravém jídle. Ostatně, podívejte se sami. My ho ale za jeho obrovský pokrok musíme ještě jednou pochválit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také