reklama

reklama

Nejvlivnější lidé na českém internetu.

GALERIE: Tohle je 77 nejvlivnějších lidí českého internetu! Vyhrál Fatty, Teri, nebo Jirka Král?

Publikováno: 07.09.2017
Nebo se nakonec radoval někdo úplně jiný?
Youtuber a streamer FattyPillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Facebook, Instagram i další sociální sítě vládnou (bezmála internetovému) světu. Už každý totiž ví, že jde o perfektní prostředek ke sbírání fanoušků a posílení popularity či také ovlivnění jejich názoru. A toho si jsou vědomi už lidé takřka ze všech branží, včetně sportovců, politiků a samozřejmě youtuberů. Prestižní časopis Forbes proto již tradičně zveřejnil svůj roční žebříček 77 nejvlivnějších lidí na českých sociálních sítích. A právě youtubeři zanechali v letošním ročníku tu největší stopu.

Teri smazala svá nejslavnější videa.

GALERIE: Teri Blitzen končí?! Slavná youtuberka smazala svá nejslavnější videa a chystá šokující změnu. Proč to udělala?

Právě youtubeři totiž v top 10 zabrali rovnou šest míst, i když to nejvyšší patří někomu jinému. Zatímco loni se z první příčky radoval Jirka Král, letos musel ustoupit naší slavné tenistce Petře Kvitové. Z youtuberů pak kromě Jirky nejvíc zabodovala Teri Blitzen, FattyPillow, Gejmr, Kovy či překvapivě i youtuberka a fitness trenérka Zuzka Light. Zabodoval pak tradičně i gólman Petr Čech či provokatér Kazma.

1. Petra Kvitová
2. Teri Blitzen
3. Petr Čech
4. Zuzka Light
5. Jirka Král
6. Dara Rolins
7. FattyPillow
8. Kazma
9. Kovy
10. Gejmr

Magazín se pak při sestavování elitního seznamu zaměřil na všechny hlavní sociální sítě, tedy na Facebook, Instagram, Twitter, ale i YouTube. Bral se pak zejména v potaz počet fanoušků či odběratelů, počet příspěvků českých osobností a také aktivita lidí na jejich příspěvky. Pro úspěch v tomto žebříčku tak musí být velmi aktivní a populární minimálně na dvou z uvedených stránek. A co říkáte na žebříček vy? Jak vysoko se umístil váš oblíbenec?

Celý seznam 77 nejvlivnější osobností na sociálních sítí naleznete zde.

 

Co si myslí o Gogovi a Jirku Královi?

VIDEO: Fattyho otevřená zpověď! Proč nemá rád Goga a Jirku Krále? Čím ho štvou jeho vlastní fanoušci?

Fatty vs. ostatní youtubeři

VIDEO: Fatty drsně útočí na české youtubery! Co si myslí o MenTovi či Týnuš Třešničkové?

reklama