návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Jirka Král se vysmál konkurenci! Jeden z nejúspěšnějších českých youtuberů se pochlubil touhle stylovou károu!

Jaké auto si nakonec koupil?
Vydáno: 14.12.2017
Jirka Král - nové auto 2
Autor: youtube.com/instagram.com Jirka Král - nové auto 2

Asi vám nemusíme říkat, že Jirka Král patří mezi nejpopulárnější české youtubery, který si na nedostatek peněz stěžovat rozhodně nemůže. Ostatně všechny jeho obchodní aktivity mluví za vše. Nyní si ovšem rozhodl udělat radost a za youtuberské peníze si splnit svůj velký sen. A to koupit si za ně své první luxusní auto. A tuhle káru mu mohou mnozí opravdu závidět.

Ne, žádné Ferrari či Porsche od Jirky ještě nečekejte, koupil si ale velmi stylové BMW 4 Gran Coupé a tohle autíčko mu může řada youtuberských konkurentů rozhodně závidět. V novém vlogu pak ukazuje nejen vyzvedávání nové káry, ale také co na auto říká jeho maminka či kamarádi včetně youtubera Vláďy. A podle nás jde o opravdu parádní volbu. Co říkáte na Jirkovo nové auto vy?

 

 

Co se o své sestře dozvěděl?

VIDEO: Jak moc zná Jirka Král svou sestru Katku? Co na sebe známá youtuberská dvojice prozradila v těchto šílených otázkách?

Jak mu chutnal Jirkův burger?

Fatty drsně útočí na Jirku Krále a snědl jeho speciální burger. Neuvěříte, jak mu chutnal

Článek je zařazen v: Jirka Král , youtuber , auto

reklama