návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Lidé podepisují petici za odstranění PewDiePie z YouTube! Co strašlivého youtuber provedl?

Lidé podepisují petici, aby byl PewDiePie odstraněn z YouTube.
Vydáno: 04.04.2019
Lidé chtějí smazat PewDiePie z YouTube 2
Lidé chtějí smazat PewDiePie z YouTube 2 Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PewDiePie, skutečným jménem Felix Arvid Ulf Kjellberg, nezažívá nejlepší období. Kromě toho, že už není nejsledovanějším youtuberem na světě, nedávno ho totiž předběhl indický hudební kanál, si teď proti sobě navíc poštval velké množství fanoušků.

PewDiePie si s více než 92 miliony odběratelů sice nejspíš nemusí dělat starosti s peticí, která má „jen“ nějakých 65 tisíc podpisů, rozhodně to však stojí za pozornost. Vše souvisí s nedávným odporným teroristickým útokem na mešity na Novém Zélandu. Útočník totiž před začátkem celého krveprolití odkázal mimo jiné také na známého youtubera, který byl v minulosti několikrát obviněn z kontroverzního obsahu, který zahrnoval antisemitské postoje nebo jiné nenávistné projevy.

 

 

Přesně kvůli tomu teď jistá Maria Ruiz založila petici na Change.org, která požaduje odstranění tohoto škodlivého obsahu, včetně kanálu PewDiePIe, z celého YouTube. Petici si můžete prohlédnout zde. Youtuber výše zmíněný útok pochopitelně odsoudil a s útočníkem nechce mít nic společného. K petici se ale zatím nevyjádřil.

Článek je zařazen v: PewDiePie , youtuber , petice , útok , Nový Zéland