návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Lidé podepisují petici za odstranění PewDiePie z YouTube! Co strašlivého youtuber provedl?

Lidé podepisují petici, aby byl PewDiePie odstraněn z YouTube.
Vydáno: 04.04.2019
Lidé chtějí smazat PewDiePie z YouTube 2
Autor: profimedia.cz Lidé chtějí smazat PewDiePie z YouTube 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PewDiePie, skutečným jménem Felix Arvid Ulf Kjellberg, nezažívá právě to nejlepší období. Kromě toho, že přišel o pozici nejsledovanějšího youtubera na světě (nedávno ho totiž předběhl indický hudební kanál T-Series), si teď proti sobě navíc poštval velké množství fanoušků.

PewDiePie, kterého sleduje přes 92 milionů lidí, si nejspíš z nějaké petice nebude dělat žádné starosti, dokument má koneckonců „jen“ nějakých 65 tisíc podpisů, na druhou stranu veselý z toho být taky nemůže.

Vše souvisí s nedávným odporným teroristickým útokem na mešity na Novém Zélandu. Útočník totiž před začátkem celého krveprolití odkázal mimo jiné také na známého youtubera, který byl v minulosti několikrát obviněn z kontroverzního obsahu, který zahrnoval antisemitské postoje nebo jiné nenávistné projevy.


Přesně kvůli tomu teď jistá Maria Ruiz založila petici na Change.org, která požaduje odstranění tohoto škodlivého obsahu, včetně kanálu PewDiePIe, z celého YouTube. Youtuber výše zmíněný útok pochopitelně odsoudil a s útočníkem nechce mít nic společného. K nové petici se však doposud nevyjádřil.

Článek je zařazen v: PewDiePie , youtuber , petice , útok , Nový Zéland