návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Logan Paul je stíhán policií kvůli sebevražednému videu! Půjde zoufalý youtuber do vězení?

Logan Paul má vážné potíže.
Vydáno: 17.01.2018
Logan Paul v nevhodném videu
Autor: youtube.com Logan Paul v nevhodném videu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kariéra Logana Paula je dost možná u konce. Minulý týden zástupci společnosti YouTube oznámili, že Paulův kanál přijde o většinu reklam, zároveň mu zrušili všechny budoucí projekty a vyhodili ho z rozjetých sérií. Vše kvůli trapnému a velmi necitlivému videu z japonského lesa sebevrahů, kde Paul objevil a natočil oběšeného muže.

Teď se jeho problémy ještě rozšířily o vážná obvinění japonskou policií. Ta díky již smazanému videu shledala, že Paul porušil hned několik zákonů včetně například i ničení majetku, nebo několika dopravních přestupků. To mimo jiné znamená, že pokud by se někdy vrátil do Japonska, hrozilo by mu vězení.

Paul mezitím vydal několik omluv, přestal s denními vlogy a dále se ke své momentální situaci nevyjádřil. Dny youtubování jsou ale pro 22letého hocha nejspíš u konce.

 

 

Článek je zařazen v: Logan Paul , policie , Japonsko , video , youtuber , sebevražda , problémy