Youtubeři

25. března 2022 20:40

redakce Prima Lajk

VIDEO: Logan Paul pogratuloval 15letému youtuberovi poté, co zjistil, kolik si vydělal peněz. Tahle částka vás šokuje

Mladý youtuber šokoval Logana Paula.

Na sítích v posledních dnech koluje jedno starší video, ve kterém se youtuber Logan Paul střetnul s dalším youtuberem, 15letým Jackem Dohertym. Video pochází z roku 2019, tedy z dob, kdy se bratři Paulovi ještě moc netlačili do boxu ani MMA, ale spíše věnovali úsilí budování své influencerské kariéry. Už tehdy ale neexistovalo příliš věcí, které by dokázaly Logana Paula šokovat. Jak ovšem uvidíte ve videu, mladý začínající youtuber to přesto zvládl.

15letý Doherty totiž překvapil Paula odhalením, že si za peníze z YouTube už v té době pořídil první dům. Další rána přišla v momentě, kdy se Paul zeptal, kolik si tedy vlastně mladík vydělává. Doherty samozřejmě nechtěl okamžitě prozradit své výdělky, souhlasil ale s tím, že když bude Paul hádat, on bude odpovídat, jestli víc, nebo míň. Po chvílí tipování pak Paul nadhodil náhodné číslo 882 tisíc dolarů, a Doherty řekl, že trochu víc. Šokovaný Paul se v tu chvíli zmohl pouze na to, aby mu potřásl rukou.

V současnosti si samozřejmě oba bratři Paulové přijdou díky zápasovým smlouvám na daleko větší peníze, Logan se ale v minulosti na téma YouTube vyjádřil v tom smyslu, že už ze svého kanálu prakticky nemá žádné peníze, a tak se musel zaměřit na jiné směry růstu. Není tedy divu, že ho už v roce 2019 dokázal jiný, mladší a daleko úspěšnější youtuber takhle překvapit.


Přečtěte si také