Logan Paul posílá další drzý vzkaz! 1
Autor: profimedia.cz Logan Paul posílá další drzý vzkaz! 1

VIDEO: Logan Paul sprostě útočí na Floyda Mayweathera! Proč boxer ještě nepodepsal smlouvu k jejich zápasu?

MilanR. Publikováno: 24.11.2020
Kontroverzní youtuber i nadále provokuje boxerskou legendu. To chce vážně dostat tolik nařezáno?

reklama

Internetový spor mezi kontroverzním youtuberem a věčným provokatérem Loganem Paulem s bývalým boxerem Floydem Mayweatherem se i nadále stupňuje. Youtuber se stále snaží vyprokovat sportovní legendu k návratu do ringu a vzájemnému zápasu. Floyd dokonce na Loganovy útoky odpověděl útočným statusem, po němž se zdálo, že internetový tlučhuba dostane v ringu konečně nařezáno. Jenže všechno je stále v rámci spekulací a oficiální oznámení jejich bitky je stále v nedohlednu. A tak Logan Paul i nadále provokuje a dělá si z boxerské ikony srandu.

Ve svém videu na Instagramu tvrdí, že boxer má smlouvu k zápasu už nějaký čas na stole a nepodepsal ji pouze z jednoho prostého důvodu. „Hej Floyde, vím, že máš už máš nějakou dobu smlouvu. Nejdřív jsem si myslel, že jsi ji nepodepsal, aby jedna rána nezničila tvůj odkaz. Ale spíš jsi ji nepodepsal, protože nevíš, jak se píše tvoje jméno,“ tvrdí Logan Paul. Poté jde ve videu vyhláskovat Floydovo jméno a u písmenka F nezapomene zmínit jedno sprosté slovíčko.

Youtuber zkrátka nemá k legendě, jež má za sebou 50 zápasů bez porážky, žádnou úctu a uráží ji i těmi nejpitomějšími způsoby. Logan Paul zkrátka udělá pro zhlédnutí a peníze z možného zápasu evidentně asi cokoliv. A asi mu nevadí, že coby boxer za sebou nemá žádné velké úspěchy. Přáli byste si, aby dostal od Mayweathera konečně pořádně po tlamě?

Zmlátí Floyd Mayweather Logana Paula? 1

Přijal Floyd Mayweather výzvu youtubera Logana Paula? Prý ho seřeže stejně jako McGregora

Byl zápas Logan Paula a KSI podvod? 2

VIDEO: Logan Paul vs. KSI – byl to podvod?! Podle youtubera byl zápas předem dohodnutý! Proč si to myslí?

reklama