VIDEO: Logan Paul vyzval Tysona Furyho k MMA zápasu. Čím youtuber boxerovi vyhrožuje?

Logan Paul si troufá na Tysona Furyho.

Jestli jsme se za poslední roky o bratrech Paulových něco dozvěděli, je to fakt, že udělají prakticky cokoli pro to, aby zůstali důležití. Ať je to sebehorší nebo sebeostudnější věc, jak Jake, tak Logan do toho půjdou bezhlavě, protože jinak by na ně všichni rychle zapomněli. Ostatně zrovna mladší Jake momentálně musí přemýšlet, jakým způsobem by se mohl postavit zpátky na nohy poté, co prohrál boxerský zápas s Tommym Furym, nechal se zesměšnit Floydem Mayweatherem a později i youtuberem KSI. Štafetu po něm tak nyní dočasně přebírá starší Logan.

Ten čerstvě vyzval Tommyho bratra Tysona Furyho k MMA zápasu, přičemž mu pak rovnou i poslal jednu malou výhrůžku ve smyslu, že ho v ringu porazí škrcením. Logan, který se v poslední době soustředil především na kariéru wrestlera, už za sebou pár rádoby opravdových soubojů v ringu má. Bojoval například s výše zmíněným Mayweatherem, MMA s bývalým šampionem boxu je ale úplně jiná liga, a to přesto, že je Tyson o dost starší a v důchodu.

Fury se nicméně zatím k nabídce nevyjádřil, a pokud má rozum, pravděpodobně ji bude ignorovat i dál. Klan Furyů je přece jen považován za profesionály a poté, co Tommy vytřel podlahu s Jakem Paulem, jaksi nemají tito zápasníci žádný důvod se s youtuberskou dvojicí ještě někdy zahazovat. Jediná možnost tak je, že by Logan nabídl štědrou finanční kompenzaci. Vzhledem ke skomírající kariéře bychom si na to ale nevsadili. Ve videu záležitost každopádně diskutuje zhruba od čtvrté minuty.


Přečtěte si také