Domorodci zpívají Pokémon GO song.
Autor: youtube.com Domorodci zpívají Pokémon GO song.

VIDEO: Misha dobývá svět! Podívejte se, jak jeho Pokémon GO song zpívají afričtí domorodci! Tenhle šílený cover vás dostane

Publikováno: 15.05.2017
Je tahle verze lepší než originál?
Youtuber Misha
Misha
Misha je malý youtuber a provokatér, který dobyl celý svět svým Pokémon GO Songem a stále provokuje... Přečíst celé

reklama

Youtuberský fenomén Misha se sice stále snaží štvát své hejtry novými šílenými songy, jeho největším “hitem“ už ale asi navždy zůstane loňský Pokémon GO song. A právě na své nejslavnější písni se proto rozhodl malý youtuber postavit své nejnovější video, jímž chce asi zase všechny pořádně naštvat. Chce v něm totiž dokázat, že jeho písničky miluje doslova celý svět!

Misha zase útočí.

Misha útočí s rapovým songem, kterým chce trumfnout Ektora i Rytmuse! V šíleném klipu rozhazuje miliony a utrácí za sexy kočky!

A jak se nám to snaží namluvit? Jednoduše, prostě na své monitoru sleduje trojici afrických domorodců, kteří u ohně zpívají jeho nejslavnější hit. Prostě další Mishův bizár, kterým chce navázat na svůj největší úspěch. A nutno říct, že tento domorodý cover Pokémon GO songu od tří "zpěváků" je na poslech přece jen malinko lepší než Mishův šílený originál. Co myslíte vy?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Misha - domorodci

Misha jako drsný rapper.

GALERIE: Šok! Misha se změnil v drsného rappera, který rozhazuje peníze a žije v luxusu! Jak se vám "český Eminem" líbí ?

 

Misha zase provokuje hejtry.

Tohle Misha přehnal! Slavný youtuber nechal brutálně zabít svého hejtra a všem vyhrožuje smrtí!

reklama