návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Misha drsně útočí na světové youtubery! Koho považuje za odpad? A kdo podle něj skončí ve vězení?

Malý youtuber se opět utrhl ze řetězu! Na koho se zamířil tentokrát?
Vydáno: 27.08.2017
misha vs. světoví youtubeři.
Autor: youtube.com/instagram.com misha vs. světoví youtubeři.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ano, čtete správně. Malý provokatér Misha je tu zas a opět se snaží na sebe upozornit na světové youtuberské scéně. Rok poté, co vyhlásil válku slavným zahraničním youtuberům, je tu tedy s dalším podobným videem, v němž na své zahraniční kolegy ostře útočí.

Tentokrát si vzal na paškál zejména čím dál známější youtuberskou hvězdu a herce Jakea Paula, bratra ještě známějšího Logana Paula, který v posledních měsících sbírá popularitu svými songy a šílenými videi.

Misha vs. Nirvana

VIDEO: Misha naštval hejtry a nazpíval šílený cover legendární písně od Nirvany! Jak hluboko ještě klesne?

Misha na něm ovšem nenechal nit suchou a označil ho mimo jiné za bílý odpad, který skončí za svá videa brzy ve vězení. Drobně se ovšem zase navezl i do youtuberů Leafy či RiceGuma a zmínit musel samozřejmě i samotného PewDiePie. Misha prostě dělá vše proto, aby se o něm v zahraničí zase mluvilo a točily se o něm reakční videa. Něco nám ale říká, že tentokrát už mu to asi moc nevyjde.

VIDEO: misha vs. světoví youtubeři

Misha přezpíval slavnou píseň.

VIDEO: Misha nazpíval příšerný cover největšího hitu Linkin Park a naštval fanoušky! Dělá si legraci ze smrti Chestera Benningtona?

Článek je zařazen v: útok , Misha , youtuber , PewDiePie , Jake Paul