návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Naštvaný Fatty se brutálně opřel do českých youtuberek! Sprostě je urazil a označil je za fifleny

Slavný streamer Fatty se opět rozzuřil doběla! Čím youtuberky tolik naštvaly?
Vydáno: 21.11.2016
Co Fattyho tolik vytočilo?
Autor: facebook.com a youtube.com Co Fattyho tolik vytočilo?

Youtuber Fatty Pillow je známý tím, že nejde pro ostré slovo daleko a nebojí se nikomu říct, co si myslí. A nyní to od něj pořádně schytaly české beauty youtuberky, které svým fanynkám připravují zejména videa o módě či kosmetice. Streamer na ně narazil na nedávném festivalu In-Joy a díky jejich chování měl ihned chuť je zabít. Fatty ve videu nešetří sprostými výrazy a označí tento typ youtuberek na totální fifleny, které zajímá jenom focení selfíček.

Fatty Pillow rapuje.

VIDEO: Rytmus se může jít zahrabat! Podívejte se, jak Fatty Pillow zarapoval svůj největší hit. Vrátí se k hudbě?

Youtuber pak žádnou z nich nejmenoval, festivalu se ovšem zúčastnila taková známá jména jako například Gabrielle Hecl, Makyna016 či Anna Šulc. Je tak možné, že Pillow mluvil i o některé z nich. Při líčení zážitků z festivalu se pak opravdu utrhl ze řetězu a malinko si rýpnul například i do Mishy. Beauty youtuberky a jejich fanynky ho ale za tohle asi moc rádi mít nebudou.

VIDEO: Fatty - beauty youtuberky

 

Článek je zařazen v: útok , Fatty Pillow , Gabrielle Hecl , youtuberky , Anna Šulc

reklama