Gogo vs. Fattyho holka
Autor: youtube.com a facebook.com Gogo vs. Fattyho holka

VIDEO: Naštvaný Gogo zaútočil na Fattyho holku! Dělá si z ní srandu, z lidí prý dělá naivní ovce!

Publikováno: 12.08.2016
Gogo si nenechal líbit útoky ze strany Sáry a šíleně jí to natřel! Co jí vzkázal?
Youtuber Fatty Pillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Tak tohle už vytočilo i pověstného vtipálka a kliďase Goga. Nejslavnějšího slovenského youtubera už totiž nenechal chladným trend poslední doby, tedy reakční a hejterská videa. Ty prý nemají z kouzlem té pravé YouTube tvorby nic společného a Gogovi pořádně lezou na nervy.  Rozhodl si proto vzít tři reakční videa z poslední doby a pořádně je rozebrat. A jejich autory v tom pořádně vykoupat.

Jeho hněvu tak mimo jiné neutekla ani přítelkyně FattyPillowa, Sára Holanová, která se do Goga nedávno sprostě pustila ve videu o množírnách. Slovák si však z jejího příspěvku dělá legraci a označuje i za dívku, která ve svém videu nemluví pravdu. Naznačuje tak, že ze svých diváků dělá pomocí svých lží ovce bez názoru. Nevysmál se ale jen Fattyho přítelkyni, ale také třeba českému youtuberovi a ryzímu hejtrovi na kanálu pstruh103. Myslíte si, že má pravdu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Gogo vs. Fattyho holka

 

Má Gogo na kontě další hit?

VIDEO: Změnil Gogo image? Podívejte se, jak vypadá plešatý s šíleným plnovousem!

reklama