návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Naštvaný Gogo zaútočil na Fattyho holku! Dělá si z ní srandu, z lidí prý dělá naivní ovce!

Gogo si nenechal líbit útoky ze strany Sáry a šíleně jí to natřel! Co jí vzkázal?
Vydáno: 12.08.2016
Gogo vs. Fattyho holka
Autor: youtube.com a facebook.com Gogo vs. Fattyho holka

Tak tohle už vytočilo i pověstného vtipálka a kliďase Goga. Nejslavnějšího slovenského youtubera už totiž nenechal chladným trend poslední doby, tedy reakční a hejterská videa. Ty prý nemají z kouzlem té pravé YouTube tvorby nic společného a Gogovi pořádně lezou na nervy.  Rozhodl si proto vzít tři reakční videa z poslední doby a pořádně je rozebrat. A jejich autory v tom pořádně vykoupat.

Jeho hněvu tak mimo jiné neutekla ani přítelkyně FattyPillowa, Sára Holanová, která se do Goga nedávno sprostě pustila ve videu o množírnách. Slovák si však z jejího příspěvku dělá legraci a označuje i za dívku, která ve svém videu nemluví pravdu. Naznačuje tak, že ze svých diváků dělá pomocí svých lží ovce bez názoru. Nevysmál se ale jen Fattyho přítelkyni, ale také třeba českému youtuberovi a ryzímu hejtrovi na kanálu pstruh103. Myslíte si, že má pravdu?

VIDEO: Gogo vs. Fattyho holka

 

Má Gogo na kontě další hit?

VIDEO: Změnil Gogo image? Podívejte se, jak vypadá plešatý s šíleným plnovousem!

reklama