TVTwixx a MikeJePan - vana plná chilli 2
Autor: YouTube.com/TVTwixx TVTwixx a MikeJePan - vana plná chilli 2

VIDEO: Nejhloupější prank všech dob?! MikeJePan se kvůli TVTwixx vykoupal ve vaně plné chilli. Vážně to někomu přijde vtipné?

Publikováno: 05.01.2018
Co všechno udělají tito provokatéři pro kliky a zhlédnutí?
Partička TVTwixx
TVTwixx
Slavná youtuberská partička v čele s Danny Threemanem a jeho mladším bráchou Andym. Mají za sebou... Přečíst celé

reklama

A máme tu další dosti pochybný kousek provokatérů MikeJePan a Dannyho z TVTwixx, nad nímž zůstává mnoha lidem rozum stát. Danny se totiž rozhodl připravit na svého kamaráda opravdu “geniální“ prank, nechal ho vykoupat ve vaně plné chipsů a extrémně pálivého chilli.

Jak se mu to podařilo? Danny totiž vyhrál jejich nedávnou challenge v tom, že našel v balíčcích brambůrek více peněz. Mike se proto musel kvůli jejich sázce vykoupat ve vaně plné vysypaných chipsů. Jenže nějak nepočítal s tím, že mu do ní Danny přileje i nejpálivější chilli. A všichni si samozřejmě myslí, jak je to zatraceně vtipné, když má Mike chilli v očích a nemůže vidět. A že jim budou všichni diváci věřit, že celý tento prank není nahraný. Nebo vám snad přijde tento prank vtipný?

 

 

TVTwixx a MikeJePan - mrtvola v autě 2

VIDEO: Drsný prank TVTwixx a MikeJePan! Youtubeři přijeli na Václavák s falešnou mrtvolou. Reakce lidí a policie vás šokují

TVTwixx a výbuch petard 2

VIDEO: TVTwixx a MikeJePan klesli na dno! Youtubeři odpálili u Freescoota 10 tisíc petard. Na místo museli jet hasiči!

reklama