Youtubeři

25. května 2017 11:47

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejšílenější youtuber Česka?! Tary ukazuje dětem, jak skákat na tramvaj a lézt na vysoké mosty. Není to už trochu moc?

Nezačíná to známý youtuber a vyznavač extrémních sportů už malinko přehánět?

Tary je stoupající internetová hvězda, která se na rozdíl od ostatních youtuberů může pochlubit malinko jiným a svěžím obsahem. Je totiž vášnivým parkouristou, který své extrémní kousky a lezení po budovách rád předvádí ve svých videích. A musíme uznat, že je to v tomto směru opravdu borec, který se nebojí ničeho. Se svým posledním kouskem to ale přeci jen malinko přehnal.

V novém videu totiž společně s dalším sportovním nadšencem Sonic Vovou proběhne slušnou část Prahy. Předvádí zde ovšem i kousky, které už zrovna bezpečné nejsou. Se svým parťákem totiž mimo jiné vyleze na vysoký most a skočí na tramvaj, kterou se dokonce svezou a poté z ní skočí.

Taryho přitom sledují zejména dětští diváci a on jim v tomto opravdu nejde moc dobrým příkladem. Mnozí z nich tak mohou získat dojem, že tyto nebezpečné kousky jsou prostě cool a neuvědomí si, že mohou skončit i tragicky. Na to ostatně v komentářích u videa mnozí upozorňují. I když musíme Taryho za jeho schopnosti stále obdivovat, příště by měl se svými nebezpečnými kousky přeci jen brzdit. Nebo říct svým divákům potřebné varování, že tohle by zkoušet opravdu neměli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také