Není tohle už moc?
Autor: facebook.com Není tohle už moc?

VIDEO: Nejšílenější youtuber Česka?! Tary ukazuje dětem, jak skákat na tramvaj a lézt na vysoké mosty. Není to už trochu moc?

Publikováno: 25.05.2017
Nezačíná to známý youtuber a vyznavač extrémních sportů už malinko přehánět?
Tary - profil
Tary
Taras Povoroznyk aka Tary patří mezi nejpopulárnější a nejvíce kontroverzní youtubery u nás.,... Přečíst celé

reklama

Tary je stoupající internetová hvězda, která se na rozdíl od ostatních youtuberů může pochlubit malinko jiným a svěžím obsahem. Je totiž vášnivým parkouristou, který své extrémní kousky a lezení po budovách rád předvádí ve svých videích. A musíme uznat, že je to v tomto směru opravdu borec, který se nebojí ničeho. Se svým posledním kouskem to ale přeci jen malinko přehnal.

Bude z Mishy mistr parkouru?

VIDEO: Šok! Misha zkouší extrémní sport! Podívejte se na jeho šílený výkon v parkouru!

V novém videu totiž společně s dalším sportovním nadšencem Sonic Vovou proběhne slušnou část Prahy. Předvádí zde ovšem i kousky, které už zrovna bezpečné nejsou. Se svým parťákem totiž mimo jiné vyleze na vysoký most a skočí na tramvaj, kterou se dokonce svezou a poté z ní skočí.

Taryho přitom sledují zejména dětští diváci a on jim v tomto opravdu nejde moc dobrým příkladem. Mnozí z nich tak mohou získat dojem, že tyto nebezpečné kousky jsou prostě cool a neuvědomí si, že mohou skončit i tragicky. Na to ostatně v komentářích u videa mnozí upozorňují. I když musíme Taryho za jeho schopnosti stále obdivovat, příště by měl se svými nebezpečnými kousky přeci jen brzdit. Nebo říct svým divákům potřebné varování, že tohle by zkoušet opravdu neměli.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Youtuber Tary - tramvaj

 

 

Youtubeři vytvořili kolonu.

Tohle už je moc! Youtubeři TVTwixx a MikeJePan zastavili dopravu a způsobili obří kolonu! Proč to udělali?

TVTwixx zase řádí.

VIDEO: Skandál! Youtubeři TVTwixx a Ikaro odpálili nebezpečnou bombu! Jak dopadl zásah policie?

reklama