Youtubeři

15. března 2018 12:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejtrapnější Datlův prank?! Youtuber zapálil Vláďovi boty za 100 tisíc! Celé to má ale háček

Ano, takhle se v dnešní době baví youtubeři.

Datel je známý tvůrce pranků, většinou nejspíš nahraných, u nichž se sice sám youtuber hodně směje, většina lidí si u nich ale klepe na čelo. A ani jeho nejnovější kousek není výjimkou. V něm se po čase opět rozhodl vyšlápnout si na svého kamaráda, youtubera Vláďu. S ním se společně prankovali zhruba před rokem a celá jejich série skončila, když Vláďa omotal Datlovo auto igelitem a posprejoval ho. Jenže Datel se nyní rozhodl pomstít hodně zvláštním způsobem.

Rozhodl se totiž natočit video, v němž Vláďovi spálí jeho milovanou sbírku bot. Ten přitom sbírá i drahé značky a cena jeho sbírky se tak údajně pohybuje až kolem 100 tisíc korun! Ale nebojte, youtuber opravdu neklesl tak daleko a cennou sbírku mu ve skutečnosti nezničil.

Datel totiž pytle nakonec prohodil a ve skutečnosti zapálil jiný pytel, v němž byly údajně jen Vláďovy staré boty. I přesto se ovšem naštvané reakci “oběti“ vůbec nedivíme. Sice někteří už spekulují, že celá scénka byla zase nahraná, i přesto nám ovšem předstírané pálení kamarádových věcí nepřijde moc vtipné. Nebo patříte mezi fanoušky, jimž se Datlovy kousky líbí?

Sdílejte článek
Štítky Datel boty youtuber vláda obuv prank

Přečtěte si také