Datel vs. MikeJePan - vyjádření
Autor: YouTube.com/Datel Datel vs. MikeJePan - vyjádření

VIDEO: Datel brutálně útočí na MikeJePan! Kdy se dočkáme jejich krvavé bitky? Pokouší se z ní Mike vymluvit?

Publikováno: 01.03.2018
Konflikt mezi Datlem a věčným provokatérem měšťáků pokračuje! Kdy se dočkáme jejich zápasu?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Už je to pár týdnů, co se známý youtuber Datel neskutečně rozčílil nad chováním věčného provokatéra MikeJePan a poté, co hrubě napadl a plivl na důchodce, ho vyzval na zápas v ringu. A Mike, který je pro každou věc, jenž mu zvýší sledovanost, samozřejmě souhlasil. Fandové obou youtuberů jsou od té doby napnutí a chtěli o jejich střetu co nejvíce informací. A nyní už konečně známe všechno potřebné.

MikeJePan a nyní i Datel ve svém reakčním videu potvrdili, že k jejich bitce dojde na konci září či nejpozději během října. S tímto datem by se pak už nemělo hýbat a všichni doufají, že se z něj Mike nebude chtít vymluvit. Co se totiž podmínek týče, tam se zatím youtubeři shodnout nedokáží. Provokatér pražských měšťáků totiž tak nějak počítá s tím, že se pojede podle jeho pravidel, jelikož se mu Datel údajně neozval. To ale podle Datla není pravda a internetové hvězdičky mají na některé podmínky, včetně livestreamu či váhové kategorie, nejspíš jiný názor.

Takže je otázka, zda se ještě některý z nich nebude chtít kvůli “porušení podmínek“ ze zápasu vymluvit. Takové zklamání snad ale fandy nečeká. Datel pak opět na Mikeovi nenechal nit suchou, ohradil se proti jeho nařčením a vysmál se také jeho podvodu s výletem do Černobylu, jenž dal dohromady s TVTwixx. Tihle dva hoši si zkrátka nic nedarují a do termínu zápasu bude kolem nich asi pěkné horko. Komu fandíte více?

Datel vs. MikeJePan

VIDEO: Youtuberská bitka roku?! Datel vyzval MikeJePan kvůli napadenému důchodci na zápas! Přijal Mike výzvu?

MikeJePan napadl důchodce

VIDEO: MikeJePan klesl na dno! Youtuber napadl na ulici důchodce. Vymlouvá se tímto trapným důvodem!

reklama