Youtubeři

7. prosince 2016 15:03

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejtrapnější prank roku?! Youtuber Datel se chtěl pomstít Vláďovi a unesl mu psa. Fanoušci mu za to nadávají

Vážně si myslí, že je tohle ještě vtipné?

Youtuber Datel nedělá v poslední době snad nic jiného, než že si zvyšuje sledovanost krutými pranky na své blízké či ostatní youtubery. I když jsou jeho vtípky mnohdy dost za hranou a nebojí se žertovat ani o smrti svých kamarádů, sklízí s těmito videi u fandů úspěch. Nyní se tento samozvaný král pranků snažil smutně nachytat youtubera Vláďu, jemuž se chtěl pomstít za to, že mu polepil auto igelitem. Tentokrát to ovšem se svým rádoby humorem možná už přehnal.

Rozhodl se totiž Vláďovi unést jeho milovaného psa Vodopáda a čekal, jak se jeho kamarád zachová. A každý, kdo má domácího mazlíčka, asi ví, jaké hrozné pocity youtuber prožíval. Vláďa byl strachy bez sebe a kvůli krádeži dokonce zavolal městskou policii. Až poté se mu Datel k ošklivému pranku přiznal.

Vláďa ovšem jeho srandičku logicky nevzal příliš dobře a bylo vidět, že má o svého psa opravdu strach. Datlův prank navíc tentokrát nerozdýchali pod videem ani jeho samotní fanoušci, kteří vědí, že ztráta milujícího mazlíčka opravdu není žádná legrace. Jeho video považují mnozí za trapné a spíše za smutnou snahu natáčet pranky opravdu na cokoliv. Ani Vláďa pak na jeho adresu nešetří sprostými slovy. Co myslíte, opravdu to Datel tentokrát přehnal, nebo vám to přijde vtipné?

Sdílejte článek

Přečtěte si také