Co si hoši udělali?
Autor: youtube.com Co si hoši udělali?

VIDEO: Youtuberská válka?! Vláďa naštval Datla a málem mu zničil auto! Proč to udělal?

Publikováno: 21.11.2016
Co si známí youtubeři vlastně udělali?

reklama

Internetový vtipálek Datel se v posledních týdnech soustředí zejména na natáčení těch nejvyhrocenějších pranků. Jeho rádoby vtípkům, jimiž se snaží hlavně zvýšit sledovanost, se nevyhnula ani jeho přítelkyně Kačka, brácha Matěj či youtuber Vláďa. Právě u něj to však se svým posledním prankem malinko přehnal. Snažil se ho totiž nachytat na to, že jejich společný kamarád, youtuber Jenis, umřel. To ovšem Vláďa nehodlal nechat jen tak a dost drsně se mu pomstil.

Tohle už známý youtuber opravdu přehnal.

VIDEO: Nejtrapnější prank historie! Youtuber Datel kvůli zhlédnutím totálně ztrapnil svou holku. Ona se s ním...

Přišel proto s brutálním prankem, v němž oblepil Datlovo auto černým igelitem. Jenže Datel jeho pomstu mírně řečeno nevydýchal. Na Vláďu se extrémně naštval, a dokonce ho obvinil z toho, že mu zničil auto. Na druhou stranu to, že se snažil Datel i s igelitem odjet, jeho autíčku také příliš nepomohlo.

Datel zkrátka svoji vlastní medicínu malinko nezkousl a Vláďa může být skoro rád, že si to s ním nevyříkal jako s Ikarem. Doufejme, že se Datel přece jen uklidní a nemáme tady našlápnuto k youtuberský válce plné pranků. Myslíte si, že to Vláďa s menší úpravou auta přece jen přehnal?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Vláďa - prank na Datla

 Podívejte se na 5 nejotravnějších youtuberů současnosti:

[[nid:]]

reklama