návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Největší youtuberská bitka historie měla nečekaný konec! Zvítězil trapný Logan Paul, nebo britský rapper KSI?

Jak dopadl největší boxerský zápas historie internetu?
Vydáno: 28.08.2018
Kdo zvítězil v zápase Logan Paul vs. KSI? 2
Autor: profimedia.cz Kdo zvítězil v zápase Logan Paul vs. KSI? 2

Ještě před pár lety by to znělo jako naprosté šílenství, dnešní skutečnost je ale taková, že dva slavní youtubeři přitáhli na boxerský zápas stejnou, ne-li ještě větší pozornost, než jakou obyčejně získávají profesionální boxeři.

Youtubeři Logan Paul a KSI nicméně dlouhé měsíce dřeli a fyzicky se připravovali na den, který o víkendu konečně nastal. A jak lidé v zaplněné aréně v Manchesteru viděli, zápas nakonec nedopadl tak úplně podle představ ani jednoho z aktérů. Skončil totiž remízou.


Před hlavním zápasem proti sobě nastoupili ještě bratři youtuberů Jake Paul a Deji, v tomto zápase zvítězil Jake. Když pak ale přišla řada na známější členy rodiny, pocítili diváci mírné zklamání. Nejenže remíza je totiž velice podezřelý konec zápasu, hlavně ale většina fanoušků měla pocit, že britský rapper KSI předvedl podstatně lepší výkon než Logan. Nakonec se to ale dá brát i tak, že zvítězili oba, jelikož už za pár měsíců dojde v USA na odvetný zápas, na kterém se oba opět hezky nabalí.

Článek je zařazen v: Logan Paul , KSI , boxerský zápas , remíza , youtubeři

reklama