Youtubeři

7. ledna 2020 15:20

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Nenáviděná youtuberka Mína má nový song, ve kterém drsně útočí na hejtry. Jak se jim líbí?

Mína o sobě nedala poměrně dlouho vědět, teď ale přišla s novým hitem. Překvapivě ale nemá až tak negativní reakce jako v minulosti.

Netřeba dlouho představovat, kdo je Mína – je to TikTokerka, zároveň youtuberka a začínající zpěvačka. Když byla malá, bojovala s rakovinou, svůj boj ale úspěšně vyhrála a potom se začala hodně objevovat na YouTube, kde byla na videích snad úplně každého youtubera. Fanoušky a diváky jednotlivých youtuberů to ale začalo štvát a už tehdy jí začali nadávat, všechno pak korunovalo songem Basic Boy, kdy se nenávist vůči Míně teprve rozjela. Dlouho nemohli Mínu vystát z různých důvodů podobně jako TikTokera Kajumiho a další. Když teď ale Mína vydala novou píseň na svém kanále, překvapivě se zase tolik ošklivých reakcí neobjevilo.

Písnička je textem směřovaná právě na hejtry a lidi, kteří psali v minulosti této dívce urážky, ponižovali ji přes internet a nadávali jí, že vypadá, slušně řečeno, jako lehká děva. Adresovala v něm, že je člověk stejně jako všichni ostatní, že je jenom holka, která má taky svoje pocity, je smutná, naštvaná, ale umí se i radovat. Text působí tak nějak dvěma způsoby – na jednu stranu je v něm přínosné sdělení, na druhou stranu to působí jako věnování pozornosti právě těm, kdo ji nenávidí, což není zrovna dobrý krok. Děj klipu je poměrně jednoduchý – Mína se v něm zbavuje dlouhých vlasů, prochází se po městě a nakonec po cestě v lese. Každopádně lidi píšou, že je to rozhodně o dost lepší než pokusy Kajumiho.

Sdílejte článek

Přečtěte si také