návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Nenáviděný Ondra Vlček je zpátky na YouTube! Fanoušci mu ale stále nadávají! Kvůli čemu?

Od doby, co Ondra Vlček zveřejnil svůj vztah s 13letou holkou, normální videa pro děti netočil. Zdá se ale, že usiluje o svůj návrat.
Vydáno: 05.05.2019
Skončí Ondra Vlček na Youtube? 1
Autor: Instagram.com/ondravlcek1 Skončí Ondra Vlček na Youtube? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kauza 22letého youtubera Ondry Vlčka a jeho 13leté přítelkyně rezonovala dlouho internetem. Ondra na videu napřed obhajoval, že mít vztah s 13letou je naprosto v pořádku, následně se rozešli, dostal nakládačku od jejího bratra a nějakou dobu jsme o něm neslyšeli. Ondra pak ještě zveřejnil video, kde řekl, že začal kvůli internetovému nátlaku a paranoidním myšlenkám chodit k psychologovi. Celý internet tak zůstal v očekávání, jestli se ukáže, že je Ondra „jenom“ zaostalý, nebo je vážně pedofil, jak už ho dříve označil peeetaaaTV.

Místo vysvětlení se ale nyní Ondra vrátil na youtube se svojí starou tvorbou. Natočil video, ve kterém si píše s fake účtem youtubera FattyPillow a baví se tím, jak falešný uživatel odpovídá. To ale lidi vidět nechtějí a taky mu to dali náležitě najevo. „Co ten psycholog, kdy dáš ven další video, kde je nějaký papír?,“ ptají se lidi v komentářích a ignorují obsah videa. Někteří ho zase odrazují od toho, aby s 13letou Veronikou byl. Oficiálně spolu ale prý už nejsou. Jak to je ve skutečnosti s Ondrovou orientací, se ale nejspíš zatím nedozvíme.

Článek je zařazen v: Ondra Vlček , 13letá