reklama

reklama

Ondra Vlček Veronika Kohlová

VIDEO: Nenáviděný Ondra Vlček začal znovu natáčet se svojí nezletilou holkou! Vážně se za tento vztah nestydí?

Publikováno: 06.11.2019
Ondra Vlček - profil
Ondra Vlček
Ondra Vlček je jedním ze "služebně" mladších youtuberů, jenž svou kariéru začal až na začátku roku... Přečíst celé

reklama

Není to tak dávno, co youtuber Ondra Vlček nahrál na YouTube trapné vysvětlení, proč chodí se 13letou holkou. Na jeho nevhodné chování tehdy poukazovala celá řada youtuberů. Když pak prohlásil, že už to spolu ukončili a počkají, až jí bude 15, nikdo jim to nevěřil a působilo to spíš jako dost špatná lež. Navíc soustavně jak Veronika, tak Ondra sdíleli společné zamilované fotky.

Tomu, že spolu nic nemají, by fakt věřil jenom hodně naivní člověk. Dokonce se pak z toho stala taková kauza, že si na něj počkal starší bratr Veroniky a dal Ondrovi nakládačku, aby se od jeho mladé ségry držel dál. To mu ale nestačilo a hned po pár týdnech už spolu zase byli, i když už neoficiálně. Veroniku pak tahal do různých videí v převlecích. No nikdy s ní ale nezačal natáčet bez jakékoliv masky.

 

 

Teď ale evidentně nabral odvahu nejen dělat ze sebe blbce na kanále TVTwixx. Začal zvát teď už 14letou Verču do svých videí, dokonce natáčeli už společně s jeho mámou, která jim vztah evidentně schvaluje. Ostatně jeho máma pro něj udělá do videa kdejakou blbost a lidem je jí docela líto. Co si o tom celém myslí rodina Veroniky, zatím není známo. Jisté ale je, že Ondra překračuje svojí provokací už veškeré meze. Asi se fakt nevzpamatuje, dokud ho nezačne prošetřovat policie. Že spolu chodí, je totiž jasné všem.

 

reklama