návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Odtahovkář zničil arogantnímu MikeJePan kameru! Co sprostého mu před tím řekl?

Youtuber Arogantní zase řádí. Natočil video, ve kterém se snažil dokázat, že lidi mohou oslovovat měšťáky "ty vo*e". Při tom se mu povedlo natočit záběry odtahovkáře, který mu poničil kameru.
Vydáno: 09.03.2020
 AROGANTNÍ MikeJePan
Autor: youtube.com/ AROGANTNÍ AROGANTNÍ MikeJePan

Poté, co MikeJePanovi byl před pár lety smazaný YouTube kanál kvůli porušení pravidel, vrátil se v plné parádě pod novým účtem Arogantní. Tam teď publikuje videa, kde provokuje policisty i strážníky. Nebo se snaží dokazovat, co všechno si lidé na silnicích mohou a nemohou dovolit. Mike je už známá firma, který na videích schválně provokuje a dělá ze sebe šaška, snaží se vyprovokovat ostatní lidi a potom je nachytá na jejich vlastních činech. V podobném případě se mu povedlo natočit odtahovkáře, který mu neoprávněně začal ničit kameru. No, každopádně obdivujeme Mika alespoň za to, že dovede lidi kolem sebe neuvěřitelně naštvat – a potom jen sledovat, jak ostatní zuří a docházejí jim nervy!

 

 
Článek je zařazen v: youtubeři , Mike Pán , MikeJePan , arogantní

reklama