VIDEO: Ondra Vlček plnil odpornou výzvu! V novém videu olizuje žížaly, smradlavé ponožky a...

Tohle už vážně neodpovídá zdravému rozumu. Youtuber Ondra Vlček natočil otřesné video, ve kterém olizuje nechutné věci. Tomu se říká doslova pád na dno.

Vypadá to, že se Ondra snaží svoje diváky co nejvíc znechutit. Jako by zkoušel, kam až může se svými nechutnými tématy zajít. Jak jinak si vysvětlit video, kde jeho maminka kreslí na papír různé věci a Ondra je potom před kamerou olizuje. Chápeme, že jeho tvorba má zabavit malé děti. Na druhou stranu tohle snad ani není typ humoru, kterému by se mohl někdo zasmát. Je to fakt nechutné.

Ondra si dal ve videu do pusy svojí smradlavou ponožku a další takové věci… No, nechceme vás úplně znechucovat! Jestli máte sílu, podívejte se sami. Ondrovi asi nestačí točit natolik stupidní videa, jak mu napsal divoký lev, nebo že hledá v lese kreslenou postavičku – za což ho už mimochodem parádně vyhlásil FattyPillow. Zachází pořád dál a je nám líto jeho maminky, kterou do svých děsných videí zatahuje…

Vztah s jeho 13letou Veronikou, se kterou se ocucmává přes všechny urážky na internetu a návštěvy psychologa, snad ani nemá cenu komentovat.


Přečtěte si také