Vadak vs. Vláďa
Autor: youtube.com Vadak vs. Vláďa

VIDEO: Pravda o drsné youtuberské válce! Vadak konečně přiznal, proč natočil o Vláďovi sprostý song. Jeho důvod je vážně vtipný

Publikováno: 10.11.2017
Co mezi slavnými youtubery a bývalými kamarády skutečně stalo?
Vadak - profil
Vadak
Vadim Tkačenko aka Vaďák, i když pro některé diváky podle názvu jeho kanálu spíše VADAK, je... Přečíst celé

reklama

Český youtuberský rybníček žije už několik dní konfliktem mezi známými internetovými hvězdičkami a bývalými kamarády Vaďákem a Vláďou. Vadim nazpíval o Vláďovi diss track Irma, v němž na svého konkurenta ostře a sprostě útočí. Považuje ho mimochodem za falešného kamaráda, s nímž už nechce mít nic společného.

Vláďa i mnozí ostatní se však jeho rapovému songu spíše vysmáli, protože jim nedával příliš smysl a Vadak v něm vlastně ani nevysvětlil, co mu tolik vadí. A téměř nikdo netušil, co se mezi nimi stalo. Tedy až doteď.

Jak dopadli kluci na Tinderu?

VIDEO: Youtuber Vadak otestoval, kolik kluků kývne na sex po jedné zprávě! Výsledek vás naprosto šokuje

Vládův kamarád a spolubydlící Peeetaaa už před pár dny přišel s tvrzením, že Vadak najednou začal svého kámoše ignorovat a nepřišel mu například ani na narozeniny, i když byl poblíž. Vadim ovšem nyní přišel se svou verzí příběhu. Jedním z důvodů natočení jeho rapové písně byl pak fakt, že jednou v telefonu slyšel, jak ho Vláďa s Peeetou pomlouvají. To Vaďáka naštvalo a chtěl celou věc mezi nimi urovnat. Jeho teď již bývalý kamarád ale jeho snahy údajně ignoroval a ani mu nezvedal telefon. A právě to prý stojí za celým jejich konfliktem a koncem přátelství.

Vážně je to ale důvod k tomu natáčet nenávistný song, v němž bude na Vláďu přehnaně útočit? To si spousta jeho i Vláďových fanoušků nemyslí a považují jeho reakci za přehnanou. Objevují se dokonce i komentáře, že se youtuber chová v této situaci jako malá holka. I my pak musíme uznat, že jeho důvod na rozpoutání menší youtuberské války je opravdu malinko vtipný. Nejlépší by bylo, kdyby si to kluci opravdu vyříkali v soukromí. Co si o této “kauze“ myslíte vy?

 

Co si myslí Vláďa o Mikeovi?

VIDEO: Youtuber Vláďa sprostě útočí na MikeJePan! Nazpíval šílený song a tvrdí, že se bude topit v ho*nech!

Vadak zkouší, kolik holek kývne na sex po 1 zprávě

VIDEO: Youtuber Vadak zjišťoval, kolik holek kývne na sex po 1 zprávě! Jaký byl výsledek?

reklama