návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Šílená honička na české dálnici! Youtuber Freescoot pronásledoval muže v kradeném autě. Má to ale háček

Známý youtuber se účastnil honičky po dálnici, aby získal zpátky auto svého kamaráda.
Vydáno: 01.02.2019
Freescoot a honička na dálnici. 1
Autor: YouTube.com/ACPcrew Freescoot a honička na dálnici. 1

Tak takový výlet do Plzně si youtuber Freescoot určitě nepředstavoval. Internetová hvězdička totiž při cestě se známým pop-artistou Josefem Ratajem prožila hodně netradiční zážitek. Při zastavení u benzínky někdo Ratajovi ukradl auto. Jeden muž je vzal ovšem do své káry a společně zloděje pronásledovali. A vznikla z toho adrenalinová honička, která skončila až v Plzni. A rozhodně skončila jinak, než by Freescoot čekal.

 

Jednalo se totiž o hodně drsný prank, který na youtubera společně s Ratajem vymyslela partička ACPcrew. Chtěli tak udělat Freescootovi netradiční přivítání k jejich plánované spolupráci. Youtuber byl pak samozřejmě při odhalení pranku v šoku, celou situaci vzal ovšem nakonec s humorem. Ano, jako u každého podobného videa se dá sice spekulovat nad tím, zda se nejedná o nahraný podvod. Svůj účel ovšem prank nejspíš splnil.

Pravda o Dannyho zranění.

VIDEO: Freescoot ostře útočí na Dannyho z TVTwixx! Youtuber prý lže fanouškům o svém zranění. Může za něj šílená jízda na motorce!

Freescoot rozdává jídlo bezdomovcům.

VIDEO: Youtuber Freescoot rozdal bezdomovcům 200 kilogramů oblečení! Z jejich reakcí vám půjdou slzy do očí

Článek je zařazen v: Freescoot , youtuber , honička , dálnice , prank , Josef Rataj , ACPcrew , kradené auto

reklama