Youtubeři

10. března 2018 20:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šílená žena se rozhodla být zase dítětem. Spí s dudlíkem v dětské postýlce a nosí plínky. Je tohle ještě normální?

Kde se to v ní asi tak vzalo?

Seznamte se s 23letou ženou jménem Jess, která se jednoho dne rozhodla, že se stane dospělým dítětem. Pořídila si dudlíky, plenky, panenky a hračky a vrátila se do nevinného období dětství, kdy jsme řešili pouze to, že nám někdo něco bere, nebo naopak nechce dát. Na svém YouTube kanálu, který sleduje už více než 160 000 fanoušků, Jess pravidelně zveřejňuje videa o svém životě dospělého dítěte. Ta zahrnují opravdu téměř vše, od toho, co běžně dělá v postýlce přes její dětský pokojíček a oblečení až po vztah s jejím přítelem Stephenem.

Jess ale taky věří, že nikdo není definován svými výstřednostmi a úchylkami a zatímco se mnoho lidí možná ze všech sil snaží pochopit svůj zvláštní životní styl, ve skutečnosti vlastně mohou být mnohem normálnější, než si myslí. Ona sama říká, že žije běžný život dospěláka se vším, co k tomu patří, včetně chození do práce, zálib, vaření, uklízení řízení auta atd. Její zaujetí v životním stylu dospělého dítěte je tak spíše takovou přidanou hodnotou, oživením její každodenní rutiny, stejně jako jejího vztahu se Stephenem. Dodává ale taky, že zatímco její online komunita ji opravdu významně podporuje, ona musí často bránit nejen sebe, ale i svého přítele a jejich vztah.

Okolí si totiž často myslí, že je Stephen pedofil a její proměny v dítě vnímá, jako kdyby byla dítětem skutečným. To samozřejmě důrazně odmítá a stojí si zatím, že jejich vztah je naprosto zdravý. Jess je navíc jednou z obětí sexuálního zneužívání, ale bere to jako součást její minulosti a odmítá spojovat tuto oblast s svými současnými zájmy. A jak vypadá život takového dospělého dítěte, na to se není můžete podívat v našem videu.

Sdílejte článek
Štítky životní styl dítě život vztah youtuberka dospělí oděv

Přečtěte si také